„Nawet o tym nie myśl mały zboczeńcu!” Ozzy Osbourne w zaskakującej reklamie ostrzega młodzież

i

Autor: Screen z YouTube/Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne zagrał w zaskakującej reklamie

ze świata rocka

„Nawet o tym nie myśl mały zboczeńcu!” Ozzy Osbourne w zaskakującej reklamie ostrzega młodzież

2024-06-26 11:40

Ozzy Osbourne cieszy się tytułem pradziwej ikony heavy metalu, a nie bez wpływu na to jest styl życia, jaki w szczycie kariery prowadził "Książę Ciemności". W tym nie brakował alkoholu, używek, imprez i towarzystwa groupies. Tym bardziej zaskoczyć może nowa reklama z Ozzym w roli głównej, w której ten... przestrzega młodzież!

Ozzy Osbourne nazywany jest nie tylko "Księciem Ciemności", ale przede wszystkim prawdziwym symbolem heavy metalu, ikoną tego gatunku. Muzyk traktowany jest niekiedy wręcz jako uosobienie idei bycia prawdziwą gwiazdą rocka. Ozzy nigdy nie stronił od alkoholu, używek, imprez, różnych innych, niezwykle głośnych zachowań, z mrówkami i nietoperzem w roli głównej na przykład.

Dziś jednak po tym tempie życia Osbourne'a nie ma śladu. Choć artysta nie stracił nic ze swojej werwy i charakteru, to jego stan zdrowia uniemożliwia mu nawet nie tyle imprezowanie, co po prostu zwyczajne, codzienne funkcjonowanie czy stanięcie na scenie. Do tego Ozzy chyba postanowił wykorzystać swoje życiowe doświadczenie do ostrzegania młodszych osób przed złym prowadzeniem się!

Ozzy Osbourne chce spełnić jedno marzenie związane z Black Sabbath

Ozzy w nietypowej reklamie

Liquid Death (pol. "płynna śmierć") to amerykańska marka, założona w 2018 roku przez Mike Cessario, zajmująca się produkcją wody, napojów czy herbaty w puszkach, charakteryzuje ją slogan "murder your thirst", czyli "zabij swoje pragnienie". Teraz marka wprowadziła do sprzedaży specjalną mieszankę elektrolitów w proszku, które można dodać do wody czy napoju tej samej marki. Niestety, dość szybko pojawiły się obawy, że proszek ten będzie wykorzystywany w zupełnie inny, nieco mniej odpowiedni sposób, wyraz czemu dali sami młodzi konsumenci Liquid Death w sieci.

To właśnie w tym miejscu pojawia się Ozzy! "Książę Ciemności" został zaangażowany do wzięcia udziału w reklamie, skierowanej do młodych osób, która ma na celu przestrzeganie ich od tego, by Death Dust nie był wykorzystywany do... wciągania. Reklama trwa raptem kilka sekund i przedstawia dwóch młodych chłopaków, zaopatrzonych w napoje Liquid Deatd i Death Dust, do których czarnym autem podjeżdża Osbourne, który w swoim stylu przestrzega ich przed nieodpowiednim stosowaniem elektrolitów w proszku. Zobacz wideo poniżej.

Oto inne reklamy, w których zagrały gwiazdy rocka: