Najlepsze koncerty, jakie odbyły się w Polsce w 2022 roku. Przeżyliśmy na nich wspaniałe chwile

i

Autor: Materiały prasowe/Materiały prasowe - Michał Murawski Najlepsze koncerty w Polsce w 2022 roku

Najlepsze koncerty, jakie odbyły się w Polsce w 2022 roku. Przeżyliśmy na nich wspaniałe chwile

2022-12-29 11:25

Nie da się ukryć - rok 2022 był bardzo łaskawy, jeśli chodzi o organizację koncertów. Choć branża ta wystartowała na dobre dopiero w drugim kwartale roku, to już do samego końca fani oglądania ulubionych artystów i zespołów na żywo, mieli ku temu wiele okazji. Jakie koncerty można zaliczyć do grona tych najlepszych, jakie odbyły się w Polsce w mijającym roku?

W 2020 roku, wraz z nadejściem pandemii COVID-19, doszło do dosłownego załamania branży koncertowej. Ogólnoświatowe obostrzenia, przede wszystkim kwarantanna i ograniczenia w podróżowaniu, a także znaczne ograniczenia funkcjonowania stadionów i klubów muzycznych spowodowały, że takie wyrażenie jak "iść na koncert" niemal przestało istnieć. Gdy wydawało się, że sytuacja ulegnie poprawie w 2021 roku, to okazało się, że pandemia nie odpuszcza, a występy zaplanowane na ten okres czasu musiały zostać ponownie przełożone.

Najlepsze koncerty, jakie odbyły się w Polsce w 2022 roku!

Choć początek 2022 roku również nie zapowiadał się najlepiej, a kolejni artyści znów zaczęli przekładać koncerty, to w drugim kwartale doszło do "rozmrożenia branży". Od tamtej pory, aż do samego końca roku, fani występów na żywo otrzymali okazję do nadrobienia dwuletnich zaległości i tłumnie ruszyli do klubów i innych miejsc, gdzie organizowane są występy. A tych odbyło się naprawdę sporo - jakie koncerty rockowe i metalowe można zaliczyć do grona tych najlepszych, jakie miały miejsce w 2022 roku? Sprawdźcie naszą galerię!

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!