zestawienia

Najbardziej wyczekiwane albumy rockowe 2024 roku. Czekamy na te krążki!

2024-06-11 16:23

Cały czas przyglądamy się temu, co muzycznie dziać będzie się w już trwającym roku! Sprawdziliśmy się już, jak prezentować się będzie rynek koncertowy w Polsce, a jak to wygląda, jeśli chodzi o premiery wydawnicze? Już niemałe grono artystów i zespołów zapowiedziało na 2024 rok premierę nowych krążków - sprawdźcie, na które czekamy najbardziej!

Naprawdę imponująco zapowiada się świat koncertowy w nowym roku w Polsce. W 2024 roku nasz kraj odwiedzili i odwiedzą m.in. Lenny Kravitz, Judas Priest, Bring Me the Horizon, Bruce Dickinson (w ramach Mystic Festival) czy Corey Taylor ze Slipknota w ramach promocji wydanego we wrześniu 2023 solowego albumu. Wymienieni artyści zawitają nad Wisłę, by zaprezentować nam na żywo te największe przeboje, ale też materiał z nadchodzących czy świeżo wydanych płyt. No właśnie, koncerty koncertami, ale co będzie działo się w nadchodzących miesiącach na rynku wydawniczym?

Najbardziej wyczekiwane albumy pierwszych miesięcy 2024 roku! / Eska ROCK

Albumy rockowe, na które czekamy w 2024 roku!

Już wszystko wskazuje na to, że będzie się działo naprawdę sporo! Kilka dużych premier zostało już potwierdzonych, ale coś mówi nam, że jeszcze sporo dobra przed nami, tym bardziej, że już takie legendy, jak Exodus, Fear Factory, Testament czy W.A.S.P. dały do zrozumienia, że można się spodziewać od nich nowości w 2024 roku. Krążą też plotki, że z następcą Requiem z 2022 roku powróci w 2024 roku grupa Korn.

Skupmy się jednak na tych premierach już potwierdzonych - na które z nich czekamy najbardziej? Sprawdź galerię na samej górze artykułu!

Sprawdź nasz wybór najlepszych zagranicznych krążków z ubiegłego roku:

Żużel i klasyczny rock. Krzysztof CUGOWSKI o czarnym sporcie i muzycznych inspiracjach. KAWAŁKI MOJEGO ŻYCIA