Co zrobiłby Bruce Dickinson, gdyby miał wehikuł czasu? Odpowiedź zaskakuje

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Najbardziej niedoceniony numer Iron Maiden to... Bruce Dickinson odpowiedział

2022-01-24 10:36

Iron Maiden są prawdziwymi weteranami na scenie rockowej, jednak cały czas cieszą się gigantycznym zainteresowaniem i grając trasy koncertowe, mogą liczyć na wypełnione po brzegi ogromne obiekty. Który numer zespołu jest najmniej doceniony? O tym powiedział Bruce Dickinson.

Iron Maiden to prawdziwa klasyka w swoim gatunku i pewnym jest, że zespół jeszcze trochę pogra, ponieważ zainteresowanie jest cały czas ogromne. Niektórzy uważają, że kilka numerów zespołu jest niedocenionych. Jak to widzi Bruce Dickinson? Który numer jest najmniej doceniany przez fanów legendarnej grupy?

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Najbardziej niedoceniony numer Iron Maiden to... Bruce Dickinson odpowiedział

Podczas jednego ze spotkań z fanami, ktoś zapytał Bruce'a o najbardziej niedoceniony numer zespołu Iron Maiden. Bruce wskazał 'Total Eclipse', który pierwotnie ukazał się na stronie B singla 'Run To The Hills'. Jak powiedział Bruce, żałuje, że to nie 'Gangland' trafił na stronę B singla:

Uznaliśmy, że „Gangland” brzmi tak dobrze, że nie możemy go dać na stronę B. Ukazał się więc na płycie, tyle że… zapomnieliśmy zmiksować solówek gitarowych. Jest tam miejsce, w którym powinna być solówka, a jej nie ma. Chyba o niej zapomnieliśmy.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]