Mystic Festival 2023 - rusza sprzedaż pierwszej puli karnetów na nadchodzącą edycję wydarzenia [DATA, MIEJSCE]

i

Autor: Materiały prasowe Pierwsze szczegóły Mystic Festival 2023

Mystic Festival 2023 - rusza sprzedaż pierwszej puli karnetów na nadchodzącą edycję wydarzenia [DATA, MIEJSCE]

2022-08-04 11:14

Raptem dwa miesiące minęły od Mystic Festival, a organizatorzy już ogłaszają pierwsze szczegóły na temat przyszłorocznej edycji wydarzenia. Znana jest data i miejsce imprezy, za kilka dni ruszy też sprzedaż pierwszej, najtańszej puli karnetów na festiwal! Ile będą kosztować? Od kiedy wejściówki te będą dostępne w sprzedaży? Sprawdź szczegóły poniżej!

Historia Mystic Festival sięga końcówki lat 90-tych, gdy pierwsza impreza pod takim szyldem odbyła się w 1999 roku w krakowskiej Hali Wisły. Kolejne edycje imprezy odbywały się w nieregularnym trybie, w różnych miejscach i grały na nich największe sławy metalu - Iron Maiden, Slayer, Behemoth, Kreator, Sinister czy Nightwish. Do 2007 roku odbyło się sześć edycji imprezy, na kolejną jednak przyszło czekać aż dwanaście lat. Mystic Festival powrócił w 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie, na scenie której pojawiły się takie formacje jak Slipknot, Sabaton, In Flames, Within Temptation, Testament, Jinjer, Soulfly, czy Trivium. Od tamtej pory wydarzenie odbywa się co roku - tegoroczna edycja festiwalu miała miejsce w dniach 2-4 czerwca, a w line-upie znaleźli się np. Judas Priest, Opeth, Saxon, Katatonia, Azarath, Bleed From Within, Truchło Strzygi i Neon Mud, bawiło się na niej łącznie ponad 40 tysięcy osób.

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

Mystic Festival 2023 - DATA, MIEJSCE

Dokładnie dwa miesiące po zakończeniu tegorocznego Mystic Festival, w czwartek 4 sierpnia, organizatorzy podali pierwsze informacje na temat nadchodzącej edycji. W social mediach pojawił się oficjalny plakat imprezy wskazujący, że w przyszłym roku odbędzie się ona w dniach 7-10 czerwca i ponownie powróci na teren gdańskiej Stoczni. Organizatorzy już zapowiedzieli, że stanie na niej aż pięć scen, na których zagra ponad 70 zespołów - line-up na chwilę obecną nie jest jeszcze znany.

Mystic Festival 2023 - rusza sprzedaż pierwszej puli karnetów

Organizatorzy poinformowali, także, że już we wtorek 9 sierpnia do sprzedaży trafią karnety z pierwszej, najtańszej puli Blind Birds. Bilety czterodniowe w cenie 599 zł będą dostępne w sprzedaży do 30 września lub do wyczerpania puli, jednak należy mieć na uwadze, że ilość miejsc na Warm Up Day jest ograniczona! Na facebooku jest już dostępne specjalne wydarzenie, na którym znajdziesz wszystkie informacje dotyczące festiwalu.