Muzyczny hołd dla Clinta Eastwooda! Wyjątkowy projekt syna legendarnego aktora!

i

Autor: Materiały prasowe KYLE EASTWOOD wydał "Eastwood Symphonic" w hołdzie dla swojego ojca

Muzyczny hołd dla Clinta Eastwooda! Wyjątkowy projekt syna legendarnego aktora!

2023-09-01 14:47

W piątek 1 września swoją premierę ma wyjątkowy projekt - „Eastwood Symphonic”. To najnowsze wydawnictwo amerykańskiego muzyka jazzowego i kompozytora Kyle'a Eastwooda. W projekt zaangażował się jego kwintet wraz z 65-osobową orkiestrą. Na płycie znalazły się utwory z filmów jego ojca Clinta Eastwooda („Gran Torino”, „Letters From Iwo Jima”, „Flags of Our Fathers” i „Bridges of Madison County”). Aranżacje orkiestrowe zostały wykonane przez luksemburskiego kompozytora i aranżera, Gasta Waltzinga.

Kyle Eastwood, urodzony w Los Angeles w 1968 roku, jest synem legendarnego aktora i reżysera Clinta Eastwooda. Dorastał w rodzinie muzyków i od najmłodszych lat rozwijał swoją pasję. Jako dziecko zaczął grać na gitarze basowej, a później uczęszczał na University of Southern California, gdzie studiował muzykę i grał w klubach jazzowych w Los Angeles.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Wyjątkowa kariera

Kariera muzyczna Kyle'a Eastwooda nabrała rozpędu w latach 90-tych, kiedy założył własny zespół jazzowy i wydał w 1998 r. swój pierwszy album „From There to Here”. Od tego czasu wydał kilka uznanych przez krytyków krążków i współpracował z wieloma innymi muzykami, w tym ze swoim ojcem. Kyle przyczynił się również do powstania ścieżek dźwiękowych do kilku filmów.