Clint Eastwood

i

Autor: AXELLE WOUSSEN/Bauer Griffin/East News

HOLLYWOOD

Clint Eastwood kończy karierę? Ten film może być jego ostatnim

2023-03-31 11:52

Najpierw Quentin Tarantino, teraz Clint Eastwood. Wszystko wskazuje na to, że przed gwiazdami międzynarodowego kina ostatni projekt i zasłużona emerytura. Clint, po 50 latach pracy jako reżyser, przygotowuje się do realizacji ostatniego filmu w swojej karierze. Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

Clint Eastwood odchodzi na emeryturę? W końcu trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, prawda? Legenda kina ma za sobą wiele świetnych ról, ale też projektów, w których spełniał się jako reżyser. Przypomnijmy, że pierwszy raz stanął za kamerą w 1971 roku, gdzie realizował film "Zagraj dla mnie Misty". W swoim CV ma też wiele klasyków i westernów, które nie przeszły bez echa, a nawet śmiało można powiedzieć, że stały się kultowymi dziełami. O zakończeniu kariery Eastwood myśli już od dawna i wszystko wskazuje na to, że dopiero teraz znalazł projekt, który może zwieńczyć jego karierę. Przygotujcie się na sądowy thriller!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Dorociński z kolejną rolą. Teraz zagra z gwiazdą "Matriksa"!

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Clint Eastwood kończy karierę? Ten film może być jego ostatnim

Aktor zrealizuje kolejny film dla studia Warner Bros. - "Juror #2". Produkcja ma być ostatnią w karierze Clinta Eastwooda i opowiadać o procesie sądowym. Bohaterem będzie sędzia przysięgły, który w trakcie tego procesu uświadomi sobie, że mógł doprowadzić do śmierci jednej z ofiar. Stanie przed dylematem - przyznać się do wszystkiego i oddać w ręce wymiaru sprawiedliwości, czy sprytnie pokierować ławą przysięgłych, by prawda nie wyszła na jaw. Do roli przymierza się młodą hollywodzką gwiazdę, chociaż szczegóły obsady nie zostały jeszcze ujawnione.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?
Źródło: Clint Eastwood kończy karierę? Ten film może być jego ostatnim