Muse

i

Autor: AP/East News

MUSE wraca z drugim singlem i promuje nowy album. Co wiemy o nadchodzącej płycie?

2022-03-18 10:31

Muse wraca z kolejnym singlem i promuje nowy album. „Will of the People” trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, a zespół wystartował z możliwością zakupu pre-orderów. Kapela pochwaliła się nie tylko teledyskiem, ale zdradziła również datę premiery nowej płyty.

Muse to zespół, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Muzycy mają na swoim koncie 8 albumów studyjnych, które zostały wielokrotnie nagradzane. „The Resistance” oraz „Drones” otrzymały nawet nagrodę Grammy za najlepszy rockowy album. Ich ostatnia płyta „Simulation Theory” została wydana w 2018 roku, więc na nowości fani musieli trochę poczekać. Od tamtego czasu zespół wydał tylko reedycję „Origin of Symmetry” i specjalny film z koncertu. Teraz wracają na dobre. Kiedy premiera nowego albumu? Jak brzmi nowy utwór? Sprawdźcie!

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Muse - drugi singiel promujący nową płytę

Zespół podzielił się z fanami już drugim utworem, który promuje nadchodzący album. Pierwszy „Won't Stand Down” miał swoją premierę w styczniu i swoją „ciężkością” pozytywnie zaskoczył wielu słuchaczy. Teraz muzycy opublikowali teledysk do drugiego utworu „Compliance”. Poniżej możecie posłuchać nowego singla, który zdecydowanie różni się od poprzedniego. Fanom syntezatorów na pewno się spodoba!

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?

Nowa płyta MUSE w sierpniu 2022!

Muse pochwalił się nie tylko nowymi piosenkami z płyty, ale również okładką i tytułem. Nadchodzący album nazywa się „Will of the People” i można go już zamówić w pre-orderze. Pod teledyskiem możemy zobaczyć również datę premiery, którą zaplanowano na 26 sierpnia 2022.