MONO INC.: album „Ravenblack” jest już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy album MONO INC. już w sprzedaży!

MONO INC.: album „Ravenblack” jest już dostępny!

2023-01-31 14:56

„Ravenblack”, dwunasty studyjny album zespołu MONO INC., ukazał się 27 stycznia 2023 roku. „Ravenblack” to prawdziwie ponadczasowa płyta, a każdy ze znajdujących się na niej utworów, mógłby doskonale spełnić rolę singla. Posłuchajcie sami!

Pierwszym singlem z nowej płyty był utwór „Princess of the Night”, który porywa charakterystycznym metalowym riffem i melodiami. Piosenka opowiada o nieskończonej miłości do kobiety, za którą można pójść w ogień. Do utworu powstał także klip. Drugim singlem zapowiadającym album był utwór „Empire”, "Heartbeat of the Dead” brzmi jak potencjalny hit klubowy i został trzecim singlem. Kolejne to "At the End of the Rainbow" i "After Dark feat. Storm Seeker". 

Nowy album MONO INC. jest już dostępny!

Po tym, jak poprzednia płyta wystrzeliła MONO INC. na szczyt list przebojów, nowe wydawnictwo będzie kolejnym kamieniem milowym w historii zespołu. „Ravenblack” to kwintesencja MONO INC. - jedenaście utworów pełnych charakterystycznych metalowych riffów, przebojowych melodii i charakterystycznych tekstów. Na „Ravenblack” MONO wspomagają koledzy z wytwórni: Storm Seeker w utworze „After Dark” i SANZ w „Angels Never Die”. W 2023 roku MONO INC. wyruszą na trasę Ravenblack Tour promującą nową płytę. Bądźcie czujni!

MONO INC. tworzą:

  • Martin Engler – śpiew
  • Katha Mia – perkusja
  • Carl Fornia – gitary
  • Val Perun – bass
Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock