Megadeth w Polsce w 2023 roku - BILETY. Kiedy rusza sprzedaż wejściówek?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Travis Shinn Bilety na koncert Megadeth w Polsce w 2023 roku

Megadeth w Polsce w 2023 roku - BILETY. Kiedy rusza sprzedaż wejściówek?

2023-02-01 10:31

Na tę wiadomość czekało wielu fanów - zespół Megadeth oficjalnie ogłosił europejską część swojej najnowszej trasy koncertowej, w ramach której zagra także w Polsce! Fani wydanego na początku września "The Sick, the Dying... and the Dead!" będą mieli okazję usłyszeć krążek na żywo już w lipcu w ramach Triple Thrash Triumph! Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Megadeth to jeden z najsłynniejszych thrash metalowych zespołów na świecie. Grupa została oficjalnie założona przez Dave'a Mustaine'a w 1983 roku i właśnie obchodzi swoje czterdziestolecie. We wrześniu ubiegłego roku formacja wydała swój wyczekiwany, pierwszy od sześciu lat album studyjny. Płyta, zatytułowana The Sick, the Dying... and the Dead!, spotkała się z bardzo dobrymi opiniami krytyków i entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Wydawnictwo dotarło do 3. miejsca amerykańskiego Billboard 200, a promujący je singiel We'll Back uzyskał nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Metal Performance. 

BILETY na nadchodzący koncert Megadeth - kiedy rusza sprzedaż wejściówek?

Polscy fani grupy od dnia premiery najnowszego albumu bardzo liczyli na jej wizytę w naszym kraju i możliwość wysłuchania premierowego materiału na żywo. Wszystko stało się jasne w ostatni poniedziałek stycznia, gdy ogłoszono, że Megadeth został gwiazdą wydarzenia Triple Thrash Triumph! Muzyczna legenda to nie jedyna grupa, która na nim zagra - w kolejnych tygodniach poznamy kolejne formacje. Informacja ta spotkała się z bardzo entuzjastycznymi reakcjami fanów metalu w naszym kraju - kiedy otrzymają oni możliwość zakupu biletów na wydarzenie? Sprzedaż wejściówek wystartuje w piątek, 3 lutego, o godz. 10.00. Będzie je można nabyć na stronie www.mysticcoalition.com oraz za pośrednictwem serwisu eBilet: www.ebilet.pl.

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock