Miley Cyrus ponownie chwyta za rocka! Tym razem wykonała nową wersję wielkiego przeboju Journey

i

Autor: Materiały prasowe Miley Cyrus w klasyku zespołu Journey

Miley Cyrus ponownie chwyta za rocka! Tym razem wykonała nową wersję wielkiego przeboju Journey

2024-01-03 13:19

Choć zaczynała karierę jako gwiazdka Disneya, od lat udowadnia, że ma olbrzymi talent muzyczny i wokalny i jest w stanie odnaleźć się w przeróżnych gatunkach. Miley Cyrus szczególnie mocno upodobała sobie rockowe brzmienie, ma na koncie gatunkowy album i współprace z legendami tego świata. Choć powróciła już na ścieżkę pop, klasyki rocka wciąż wracają do jej repertuaru!

Miley Cyrus ma za sobą świetny rok. Już na początku 2023 roku ukazał się jej singiel Flowers, który osiągnął kolosalny sukces na całym świecie i pobił wiele rekordów, stając się w wielu podsumowaniach najpopularniejszą kompozycją minionego roku. Kawałek promował, również świetnie przyjęty i nominowany do nagrody Grammy album Endless Summer Vacation. Wokalistka powróciła na nim do bardziej popowych klimatów. warto jednak pamiętać, że w listopadzie 2020 roku wydała inspirowany rockowymi brzmieniami album Plastic Hearts, na którym gościnnie pojawili się Billy Idol, Joan Jett i Stevie Nicks, a na który trafiły także covery Heart of Glass Blondie i Zombie The Cranberries.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Miley Cyrus w wielkim przeboju Journey

Choć Miley nie wyruszyła w trasę, promującą swój album, to zagrała intymny set w luksusowym hotelu Chateau Marmont w Los Angeles. W jego ramach zaprezentowała nie tylko własne przeboje, ale także pewien rockowy klasyk. Tym razem Cyrus postawiła na przebój z repertuaru Journey czyli Faithfully. Artystka podzieliła się z fanami oficjalnym nagraniem z tego wykonania, dzięki czemu wiadomo, że tuż przed rozpoczęciem pokazu nieco zażartowała mówiąc: "A teraz Dave Grohl wychodzi z choinki i siada za bębnami", co jednak w rzeczywistości nie miało miejsca. Co by tu nie mówić - Miley ma wspaniały wokal, posłuchaj poniżej!