Mike Shinoda wyprodukował nowy utwór... Demi Lovato! Numer promuje kultową serię filmów

i

Autor: Mike Shinoda/agefotostock/East News/Materiały prasowe Współpraca muzyczna Demi Lovato i Mike Shinody (Linkin Park)

Mike Shinoda wyprodukował nowy utwór... Demi Lovato! Numer promuje kultową serię filmów

2023-03-03 12:34

W piątek 3 marca swój najnowszy singiel wydała Demi Lovato. Artystka, która postanowiła przeżyć romans z gitarowymi brzmieniami, wydając pop-rockowy krążek "HOLY FVCK" nie odpuszcza i dalej trzyma się mocnych klimatów. Wokalistka wydała właśnie numer, promujący najnowszy film z serii "Krzyk", a jego współtwórcą jest... Mike Shinoda z Linkin Park!

Nie da się ukryć, że ostatnie, mniej więcej, trzy lata, to swoisty powrót do mainstreamu pop rockowych klimatów, rodem z początków lat 2000. Co ciekawe, w dużej mierze odpowiadają za to artyści, którzy swoje kariery rozpoczynali w zupełnie innych gatunkach - wystarczy tu wspomnieć chociażby Machine Gun Kelly'ego, Mod Suna czy Demi Lovato. Gwiazda, która rozpoczynała swoją karierę w Disney'u, od lat skupia się na karierze muzycznej, w 2022 roku zaś wydała swój najnowszy album studyjny. Krążek HOLY FVCK, inspirowany gitarowymi brzmieniami, został dobrze przyjęty przez krytyków i walczył nawet o uzyskanie nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Rock Album.

Demi Lovato i Mike Shinoda współpracują

Wydawało się, że była to jednorazowa przygoda, a Demi za chwilę powróci do popowych dźwięków? Wygląda na to, że wcale nie! Już kilka tygodni temu wokalistka zdradziła, że nagrała utwór, promujący najnowszą odsłonę filmowej wersji Krzyk. O pracy nad muzyką do Krzyku 6 mówił swego czasu także Mike Shinoda Linkin Park. Okazuje się, że ta dwójka miała na myśli wspólnie stworzony kawałek! W piątek 3 marca swoją premierę miał wykonywany przez Demi Lovato numer Still Alive, za produkcję którego odpowiada właśnie Shinda! Piosenka ma ciekawy, metalowo-popowy klimat i na pewno przypadnie do gustu fanom gitarowych klimatów

W sieci jest już dostępny klip do kawałka, w którym także pojawia się muzyk Linkin Park! Sprawdź poniżej!

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?