Demi Lovato wskazuje z kim ze świata rocka chciałaby współpracować. Czy są szanse na ten duet?

i

Autor: Materiały prasowe Demi coraz bardziej rockowa!

Demi Lovato wskazuje z kim ze świata rocka chciałaby współpracować. Czy są szanse na ten duet?

2022-08-24 14:38

W piątek 19 sierpnia ukazał się najnowszy album studyjny Demi Lovato. Amerykańska wokalistka postanowiła zerwać z wizerunkiem gwiazdki pop i sięgnęła po mocniejsze brzemienia. Krążek "Holy FVCK" zbiera świetne recenzje krytyków, nic więc dziwnego, że Demi czuje się zachęcona, by jej przygoda z rockiem trwała nieco dłużej. Okazuje się, że ma ona w planach wyjątkową współpracę! Czy są na nią szanse?

Demi Lovato to amerykańska wokalistka, aktorka i autorka tekstów. Karierę rozpoczynała w produkcjach Disney Channel, jednak w 2008 roku postawiła na działalność muzyczną - to wtedy ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany Don't Forget. W kolejnych latach artystka wydała kolejne siedem albumów studyjnych, na których nie bała się mówić o swoich trudnych doświadczeniach, szczególnie walce z uzależnieniami i przedawkowaniu w 2018 roku. W piątek 19 sierpnia ukazał się najnowszy krążek gwiazdy, zatytułowany Holy FVCK - jak mówi sama Demi, płyta ta to dla niej powrót do korzeni (pierwsze wydawnictwa wokalistki utrzymane były w klimacie pop rockowym) i ostateczne zerwanie z popowym brzmieniem, którego symbolicznego "pogrzebu" dokonała kilka miesięcy temu.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Demi Lovato wskazuje, z kim ze świata rocka najbardziej chciałaby współpracować

Album zyskał bardzo przychylne opinie krytyków, spotkał się też z uznaniem odbiorców, do grupy której należą nie tylko fani Demi. Nic więc dziwnego, że artystka czuje się zachęcona do tego, by kontynuować przygodę z mocniejszym brzmieniem, powoli robi już w tym kierunku nawet pewne plany.

W ramach promocji albumu Demi Lovato udzieliła wywiadu Zane Lowe z Apple Music. Wokalistka opowiedziała nieco więcej o procesie powstania płyty, wskazała też, kim szczególnie inspirowała się podczas nagrań. Okazuje się, że wokalistka ma na myśli Hayley Williams, liderkę pop-punkowego zespołu Paramore. Panie miały okazje się poznać, gdy Demi miała 15 lat. To właśnie z Hayley Lovato chciałaby współpracować w przyszłości.

Nadal marzę o współpracy z nią. To się nigdy nie wydarzyło, ale naprawdę nadal o tym śnię. Jeśli mam być szczera, już się trochę poddałam. Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, ale to od zawsze była moja wymarzona współpraca - powiedziała Demi w rozmowie.

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś posłuchać efektu współpracy Demi Lovato z Hayley Williams?