Mick Jagger

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Mick Jagger wymienia dwóch artystów, dzięki którym „w rock and rollu jest jeszcze trochę życia”

2022-04-25 15:10

Żywa legenda i frontman jednej z najpopularniejszej kapeli na ziemi wskazuje młodych wokalistów, którzy nadają muzyce rockowej nowego życia. Kogo ma na myśli Mick Jagger? Ksywki mogą zaskakiwać!

Mick Jagger w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że od wielu lat nie było powiewu świeżości w muzyce rockowej. Frontman Stonesów wielokrotnie powtarzał, że nie ma już tej energii, buntu i przede wszystkim czegoś, co by go wybitnie zachwyciło. Teraz zmienił zdanie i wskazał dwóch artystów, którzy według niego nadają rock and rollowi nowej siły, mocy i życia. O kogo chodzi? Kim zafascynował się legendarny wokalista?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Keith Richards nie słucha muzyki w streamingu, ponieważ... nie ma telefonu komórkowego

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Mick Jagger wskazuje artystów, którzy dają mu wiarę w rocka

Mick Jagger przyznał, że dawno nie było takiego powiewu świeżości w branży jak teraz. Długo nie wierzył, że pojawi się ktoś, kto zmieni jego zdanie na ten temat. Teraz wskazał Machine Gun Kelly'ego i Yungbluda. Według niego, to właśnie ci artyści dają mu wiarę w rocka.

"W muzyce rockowej potrzeba energii, a od pewnego czasu nie było wielu nowych rockowych wokalistów. Teraz są. Jest Yungblud i Machine Gun Kelly. Ten postpunkowy vibe sprawia, że wciąż w muzyce rockowej jest życie." - powiedział w wywiadzie dla radia P4

Sonda
Czy The Rolling Stones powinni już zakończyć karierę?

The Rolling Stones - 60 lat i europejska trasa

Kultowa kapela na 60 lat istnienia zespołu planuje wyjechać w trasę po całym świecie i zatrzymać się przede wszystkim na wielu przystankach w Europie. Najbardziej zadowoleni mogą być Anglicy, ponieważ to u nich legendarna grupa pojawi się najwięcej razy. Jak łatwo się domyślić, bilety będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i to bez względu na cenę. Pewnym jest, że ceny za wejściówki będą dosyć wysokie, tym bardziej, że może to być ostatnia trasa zespołu.