Mick Jagger

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Mick Jagger wraca z nowym solowym nagraniem. Posłuchajcie, jak brzmi "Strange Game"!

2022-04-01 13:40

Frontman legendarnej grupy The Rolling Stones wraca z nowym singlem "Strange Game". Utwór powstał na potrzeby nowego serialu dla AppleTV, a współautorem nagrania jest kompozytor nominowany do Oscara. Posłuchajcie, w jakiej formie jest Mick Jagger!

Mick Jagger wraca z solowym nagraniem! Artysta opublikował nowy utwór, który został stworzony na potrzeby serialu "Slow Horses" dla AppleTV. To szpiegowski thriller oparty na podstawie powieści "Kulawe Konie" Micka Herrona, w którym główną rolę zagrał Gary Oldman. Frontman legendarnej grupy The Rolling Stones również miał swój udział przy projekcie. Właśnie pochwalił się nagraniem "Strange Game", które zostało stworzone na potrzeby tej produkcji. Posłuchajcie, jak brzmi wokalista w nowym utworze!

WYWIADÓWKA - JELONEK

Mick Jagger nagrał piosenkę do serialu

Utwór "Strange Game" powstał specjalnie na potrzeby nowej produkcji Apple - "Slow Horses". Współautorem nagrania jest Daniel Pemberton - czyli nominowany do Oscara kompozytor muzyki filmowej. To klimatyczny numer, który idealnie wpasowuje się w serialowy obrazek. Oddaje mroczny i złowieszczy klimat szpiegowskiej produkcji. Poniżej udostępniamy cały utwór. Sprawdźcie, w jakiej formie jest frontman Rolling Stonesów!

Slow Horses - co wiemy o serialu?

"Slow Horses" to nadawany przez Apple TV+ szpiegowski serial z Garym Oldmanem w roli głównej. Na ekranie pojawia się również Kristen Scott Thomas, Jonathan Pryce, Olivia Cook, i Jack Lowden. Pierwszy sezon produkcji będzie liczył łącznie 6 odcinków. Historia koncertuje się na grupie brytyjskich agentów MI5, a w szczególności na Jacksonie Lambie, który z powodu licznych wpadek przy pracy trafia do zespołu Slough House (grupa składająca się ze skompromitowanych szpiegów).