Mick Jagger jako zakonnica w skeczu Saturday Night Live! Udowodnił, że ma talent komediowy?

i

Autor: Screen z YouTube/ Saturday Night Live Mick Jagger niespodziewanie wziął udział w show "Saturday Night Live"

Mick Jagger jako zakonnica w skeczu "Saturday Night Live"! Udowodnił, że ma talent komediowy?

2023-10-23 10:29

Panowie z The Rolling Stones mają za sobą niezwykle intensywny tydzień. W piątek 20 października światło dzienne ujrzał najnowszy, wyczekiwany album formacji, a jego premierze towarzyszył niespodziewany pokaz z udziałem Lady Gagą. Już dzień po wydaniu krążka, zupełnie niespodziewanie Mick Jagger pojawił się w programie "Saturday Night Live" i co tu dużo mówić - dał czadu!

W piątek 20 października w końcu zdarzyło się to, na co z ciekawością czekali wszyscy fani klasycznego, rockowego grania. Po siedmiu latach z nowym wydawnictwem powrócili Panowie z The Rolling Stones. Zbierający świetne recenzje album Hackney Diamonds jest wyjątkowy w historii tego zespołu pod wieloma względami - jest to pierwszy od rekordowych 18(!) lat projekt formacji z nowym materiałem i pierwszy wydany po śmierci wieloletniego perkusisty, Charliego Wattsa. Krążek jest energetyczny, przenosi słuchacza do tych najlepszych w karierze lat Stonesów - nic więc dziwnego, że teraz fani czekają już tylko na ogłoszenie światowej trasy koncertowej, promującej Hackney Diamonds. 

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?

Mick Jagger w skeczach!

Wieści na temat koncertów póki co brak, ale nie oznacza to, że Stonesów nie ma w przestrzeni publicznej - wręcz przeciwnie! Jeszcze przed premierą płyty członkowie grupy udzielali licznych wywiadów, a wraz z premierą albumu zagrali niespodziewany mini-koncert, w którym to gościnnie wzięła udział Lady Gaga. Artystka nie pożegnała się jednak ze Stonesami na długo!

Już w sobotę Lady Gaga i Mick Jagger niespodziewanie pojawili się w najnowszym odcinku show Saturday Night Live! Wokalista zespołu pokazał się tym razem z innej, gdyż aktorskiej strony! Muzyk wystąpił w tradycyjnych skeczach programu: w pierwszym Mick wcielił się w zakonnicę, a drugim zaś pojawił się w parodii hiszpańskojęzycznej telenoweli. Role Jaggera zostały bardzo ciepło przyjęte przez widownię i cieszą się dużą popularnością w Internecie! Sprawdź oba skecze z udziałem muzyka poniżej!