Metallica zapowiada wyjątkowe reedycje albumów 'Load' i 'ReLoad'! Co wiadomo o wznowieniach?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=PvF9PAxe5Ng

Metallica zapowiada wyjątkowe reedycje albumów 'Load' i 'ReLoad'! Co wiadomo o wznowieniach?

2022-02-04 12:25

Metallica od kilku lat reedytuje swoje albumy, udostępniając je w specjalnych boxach. Okazuje się że w przygotowaniu jest kolejne wydawnictwo, które mają ukazać się w specjalnej formie. Co wiadomo o specjalnych edycjach 'Load' i 'ReLoad'?

Metallica od dłuższego czasu skupia się na reedycjach swoich albumów, które ukazują się w specjalnych boxach. W tego typu wydaniu, znaleźć można często wielu ciekawych rzeczy, które w pewien sposób przenoszą fanów do czasów danego wydawnictwa. Tym razem zapowiedziano specjalne reedycje krążków 'Load' i 'ReLoad'! Co wiadomo o wydawnictwach?

Co tam w środku gra - Metallica

Metallica zapowiada wyjątkowe reedycje albumów 'Load' i 'ReLoad'! Co wiadomo o wznowieniach?

Informacja została rozesłana do członków Metclubu i jak można przeczytać w wiadomości:

Pracujemy nad naszym katalogiem, aby dostarczyć Wam obszerne boxy deluxe. Nadszedł czas, żeby zająć się albumami „Load” oraz „Reload”!

Jak może pamiętacie, poprosiliśmy Was o pomoc przy składaniu pierwszych pięciu box setów, aby mieć pewność, że fani odcisną swój ślad na wszystkich tych wydawnictwach. Tym razem będzie podobnie!

Szukamy wszystkiego, co możecie mieć z okresu od sierpnia 1995 do września 1998: zdjęć z koncertów (zrobionych przez Was!) lub z meet & greet, ulotek, biletów, przepustek za kulisy i innych pamiątek, które możecie mieć w swoich zbiorach.

Jak wiadomo, 'Load' i 'ReLoad' spotkały się z chłodnym przyjęciem przez fanów, jednak do dzisiaj kilka numerów z tych płyt to prawdziwe hity. Pozostaje tylko czekać i wypatrywać startu sprzedaży. Warto dodać, że specjalne boxy są ściśle limitowane.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu