Slipknot zaskoczy na nowym albumie? Corey Taylor zdradził kilka szczegółów

i

Autor: screen: https://youtu.be/mv6XO96Om-I

Corey Taylor podał przybliżoną datę premiery nowej płyty Slipknota

2022-02-04 11:00

Slipknot cały czas pracuje nad nowym albumem i co jakiś czas pojawiają się przecieki i głosy, że może to być zwieńczenie kariery zespołu. Corey Taylor podał przybliżoną datę premiery nowego krążka, co z pewnością ucieszy fanów.

Slipknot zaliczyli ostatnio bardzo dobry czas, wydając świetnie przyjęty album i grając z nim mocne koncerty na całym świecie. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany na dalszą część trasy, ale jednocześnie dała chwilę wytchnienia i możliwość pracy nad nową muzyką. Co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat nowego albumu i nawet głosy, że będzie to zwieńczenie kariery zespołu. Trochę nowych rzeczy przekazał Corey Taylor, co z pewnością rozwieje wątpliwości. Kiedy można spodziewać się nowej płyty Slipknota?

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Corey Taylor podał przybliżoną datę premiery nowej płyty Slipknota

W rozmowie z 'Trunk Nation With Eddie Trunk', Corey Taylor wyjawił, że nowy krążek Slipknota, ma pojawić się za około trzy miesiące:

Płyta jest w trakcie miksowania. Wszystko jest skończone, więc to już ostatni etap, co jest radosną nowiną. Więc to prawdopodobnie potrwa… Myślę, że miną kolejne trzy miesiące [zanim zostanie wydana]. Grafika jest już zrobiona. Właśnie wymyśliliśmy tytuł […] Jesteśmy naprawdę podekscytowani. Więc miejmy nadzieję, że za trzy miesiące – no, trochę mniej – wydamy singiel, a niedługo później album.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem Slipknota, jest 'We Are Not Your Kind' z 2019 roku. Krążek był świetnie przyjęty przez fanów i krytykę, pozwalając zespołowi zagrać spektakularną trasę koncertową.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)