Metallica

i

Autor: Kevin Wolf/Associated Press/East News

Wiadomości

Metallica uruchomiła nową subskrypcję dla fanów. Chodzi o wyjątkowe koszulki

To będzie nie lada gratka dla fanów Metalliki. Zespół postanowił uruchomić koszulkowy system subskrypcyjny. Ile on kosztuje i jak się można do niego zapisać? Poznaliśmy właśnie wszystkie jego szczegóły.

Metallica uruchomiła nową subskrypcję dla fanów

Muzycy Metalliki uruchomili nową usługę subskrypcyjną dla fanów. Nazywa się ona "T-Shirt Club". Na oficjalnej strony internetowej zespołu można więc już zapisywać się do koszulkowego klubu. 

Chętni otrzymają cztery wyjątkowe t-shirty, których nigdzie indziej nie będzie można dostać. Chodzi m.in. o ekskluzywne wzory ze starych tras koncertowych czy koszulki, w których chodzi załoga zespołu. Każda koszulka, jak zapowiada grupa, będzie posiadała specjalne detale. 

Metallica idzie w ekologię!

Subskrypcje są dostępne w dwóch wariantach: kwartalnym oraz rocznym (chodzi o częstotliwość otrzymywania koszulek).

Cena takiego zestawu to 159 dolarów (czyli prawie 650 zł), niezależnie od wybrania rodzaju subskrypcji. Zapisy na pierwszą odsłonę koszulkowego zestawu trwają do 31 maja tego roku. – Po zamknięciu okna rejestracji nie będziemy mogli przyjmować nowych członkostw na ten rok subskrypcji – czytamy na stronie internetowej grupy. Dołączyć do klubu można w tym miejscu

Metallica ponownie w Polsce

Wielkimi krokami zbliżają się dwa tegoroczne koncerty Metalliki w naszym kraju. James Hetfield i spółka zagrają 5 i 7 lipca na PGE Narodowym w Warszawie.

Przypomnijmy, że oba występy będą się różnić. Na każdym będzie zupełnie inna setlista, a także supporty. Dodatkowo zespół przywiezie ze scenografię robiącą wrażenie. Przenosi ona bowiem słynny "snake pit" na środek sceny. 

W tym roku muzycy Metalliki odwiedzą także: Monachium, Mediolan, Wiedeń, Helsinki, Kopenhagę, Oslo, Clisson oraz Madryt. Nie we wszystkich tych miastach będą jednak grać dwa koncerty w ramach "M72 World Tour". 

5 ciekawostek o albumie "Master of Puppets" Metalliki: