Metallica podzieliła się zremasterowaną wersją 'Enter Sandman' oraz specjalną demówką

i

Autor: Materiały prasowe

Metallica podzieliła się zremasterowaną wersją 'Enter Sandman' oraz specjalną demówką

2021-06-24 9:00

Metallica świętuje 30-lecie kultowego czarnego albumu specjalną reedycją oraz albumem 'The Metallica Blacklist', na którym znajdzie się aż 53 coverów utworów z 'Black Albumu' w zaskakujących wydaniach. Do sieci trafił także singiel 'Enter Sandman', który zawiera zremasterowaną wersję numeru oraz wyjątkowe demo!

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Remaster czarnego albumu promują natomiast 'Enter Sandman (Remastered)', 'Enter Sandman (Live at Tushin Airfield)' oraz 'Enter Sandman (July 12th, 1990 Demo)'!

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Metallica udostępnia demówkę numeru 'Enter Sandman'

Warto zaznaczyć, że demo 'Enter Sandman' jest znane fanom, ponieważ już w latach 90-tych zostało ono wydane na specjalnej wersji singla. Teraz można go posłuchać w serwisach streamingowych i to razem ze zremasterowaną wersją piosenki. Jak brzmi nowe brzmienie kultowego numeru i jak rodził się wielki hit? Możecie to sprawdzić poniżej:

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?