Dave Mustaine uciął spekulacje na temat Davida Ellefsona. Jego basu już nie usłyszymy w Megadeth

i

Autor: screen: https://youtu.be/xes5Fxf2bmI

Dave Mustaine uciął spekulacje na temat Davida Ellefsona. Jego basu już nie usłyszymy w Megadeth

2021-06-21 8:47

Afera związana z Davidem Ellefsonem odbiła się bardzo szeroko i zrodziła wiele spekulacji na temat nowego albumu grupy Megadeth. Dave Mustaine postanowił wyjaśnić, jak będzie wyglądała kwestia partii basowych na nowym krążku zespołu.

Afera z Davdem Ellefsonem odbija się szerokim echem i cały czas rodzi nowe pytania. Najczęściej fani pytają o to, czy na nowej płycie Megadeth, usłyszymy partie basu Davida? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć sam Dave Mustaine, który uciął wszelkie spekulacje.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Dave Mustaine wypowiedział się na temat Davida Ellefsona na nowej płycie Megadeth

W programie 'The Dave Mustaine Show' wokalista powiedział:

Chcę podziękować za wszystkie słowa wsparcia podczas naszego przygotowywania się do nowej trasy i poszukiwań nowego basisty. Robimy postępy. Płyta jest już skończona i za kilka tygodni przyjdzie ktoś, kto ponownie nagra ścieżki basu. To powinno pójść sprawnie, ponieważ osoba, z którą rozmawiamy, jest znakomitym basistą. I miejmy nadzieję, że po nagraniu z nami pozostanie.

Nie ujawniono, kto może pojawić się na pozycji basisty w Megadeth, ani kiedy nowa płyta miałaby trafić na rynek. Warto jednak zaznaczyć, że prace trwają od jakiegoś czasu, także jest szansa, że krążek pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny