David Ellefson

i

Autor: screen z YouTube: Rock Feed David Ellefson

David Ellefson wydał oświadczenie po odejściu z Megadeth. Zapowiada pozew

2021-05-27 15:29

David Ellefson jak już wiadomo opuścił zespół Megadeth w atmosferze wielkiego skandalu. Niestety jego historia pokazuje jak krucha może być muzyczna kariera artysty w formacji znanej na całym świecie. W ciągu zaledwie kilku dni od momentu, w którym wybuchła afera związana z filmami z udziałem byłego już basisty Megadeth, ten postanowił wydać oficjalne oświadczenie w sprawie swojego odejścia z grupy.

Muzyk nie kryje rozgoryczenia cała sytuacją i stawia siebie na pozycji ofiary, która została zaatakowana od tyłu w bezprecedensowy sposób. Z jego słów  wynika, że będzie dochodzić swoich praw przed sądem.

David Ellefson został wyrzucony z Megadeth 

David Ellefson został wyrzucony z Megadeth po tym jak do internetu trafiły filmiki, na których widzimy flirtującego ze swoją fanką basistę. Nie była to jednak zwykła wymiana wiadomości, a erotyczny chat. David Ellefson od samego początku nie zgadzał się z tezami stawianymi przez swoich byłych kolegów, ale dopiero teraz, gdy okazało się, że ci podjęli decyzję o wyrzuceniu go z zespołu, muzyk postanowił, że zawalczy o swoje.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Zanim poznaliśmy plany basisty, zespół zdążył podzielić się z fanami komunikatem - Informujemy naszych fanów, że David Ellefson nie gra już w Megadeth i że nasze drogi oficjalnie się rozeszły. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe. Nie wiemy dokładnie, co zaszło, ale nasze relacje już były nadwerężone, a to, co ujawniono sprawiło, że nasza współpraca jest niemożliwa - podkreślili w swoim oświadczeniu aktualni członkowie grupy Megadeth.

David Ellefson zapowiada pozew!

David Ellefson, uwieczniony na kontrowersyjnych nagraniach wideo, zapowiada pozew! Basista czuje się pokrzywdzony i niesprawiedliwie potraktowany przez kolegów z zespołu. Ellefson zapowiedział też, że nie odpuści i będzie walczy przed sadem o sprawiedliwość. - Niedawno w sieci nielegalnie opublikowano bardzo prywatny film, a wobec mnie wysunięto fałszywe zarzuty. Czynności na tym filmie odbywały się za zgodą dorosłych osób i zostały nagrane bez mojej wiedzy. Współpracuję z policją nad złożeniem pozwu o publikację pornografii z zemsty wobec osoby, która upubliczniła ten film. Moi prawnicy przygotowują także pozew o zniesławienie wobec tej osoby. Osoba ta poniesie najsurowsze przewidziane prawem konsekwencje. Spędzam ten czas z moją rodziną. Życzę moim kolegom udanej nadchodzącej trasy - czytamy w oświadczeniu muzyka. Zespół Megadeth nadal nie zdradził kto zajmie miejsce Davida Ellefsona. Wiemy natomiast, że formacja może pochwalić się już gotowym albumem, a w ciągu najbliższych miesiącach grupa wyruszy w trasę koncertową. 

Sonda
Współczujesz Davidowi Ellefsonowi?