Metallica ma dla fanów specjalną kolekcję Vansów

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/photo?fbid=363072628515424&set=a.274890354000319

Metallica ma dla fanów specjalną kolekcję Vansów

2021-07-27 10:44

Metallica powraca do współpracy z firmą Vans! Zespół udostępnia dwa modele butów, które są ściśle limitowane i zostały ozdobione kultowymi grafikami. Gdzie można kupić limitowane obuwie?

Metallica chętnie wchodzi we współprace z firmami odzieżowymi, a z firmą Vans to już w zasadzie tradycja. Po świetnie przyjętej kolekcji butów, które nawiązywały do krążka 'Kill ’Em All' oraz kolekcji butów i ciuchów inspirowanych motywem albumu 'Hardwired...To Self-Destruct', przyszedł czas na buty, które nawiązują do 30-lecia kultowego 'Black Albumu'.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Metallica ponownie współpracuje z Vansem! Do sprzedaży trafiły specjalne buty

Buty zostały zainspirowane kultowymi czaszkami, które widoczne były na banerach promocyjnych singla 'Sad But True', a później pojawiały się na koszulkach i innych grafikach. Vans udostępnia dwa modele butów: slip-on oraz sk8-hi, czyli najpopularniejsze kroje.

Buty dostępne były na stronie Vans.com w specjalnej przedsprzedaży, która była dedykowana dla 'rodziny Vans'. Obecnie modele nie są już dostępne na stronie, jednak niewykluczone, że wkrótce trafią do ogólnej sprzedaży w sklepach marki. Cena to około 80 dolarów. Zobaczcie buty Vans x Metallica:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu