Metallica i Testament zagrają wspólną trasę? To możliwe!

i

Autor: screen: https://youtu.be/G9kz-tag04U

Metallica i Testament zagrają wspólną trasę? To możliwe!

2021-08-27 10:28

Metallica zamierza wrócić na szlak koncertowy i to jak najszybciej jak to możliwe. Okazuje się, że bardzo prawdopodobne są wspólne koncerty z grupą Testament! Kiedy dokładnie można się spodziewać wspólnych wydarzeń.

Wspólne koncerty thrashowych legend to marzenie wielu osób, które wychowały się na płytach Metalliki i Testamentu. Okazuje się, że są pewne szanse na to, aby zespoły połączyły siły i pojechały razem w trasę koncertową. O szczegółach opowiedział Chuck Billy.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Metallica i Testament razem na trasie? To możliwe

W wywiadzie dla programu 'The Jasta Show' Chuck Billy powiedział:

Ilekroć pyta mnie ktoś, z jakim zespołem chciałbym zagrać trasę, to zawsze jest to Metallica. Tak wyszło, że dorastaliśmy z tymi facetami, rozwijaliśmy się w tym samym czasie, ale nigdy nie pojechaliśmy razem w trasę. Jakoś kilka lat temu zagraliśmy z nimi trzy koncerty w Niemczech na festiwalu. Wyszło zabawnie, bo schodząc ze sceny spotkaliśmy się na korytarzu (…) Wspaniale było ich zobaczyć. Dodatkowo, jeśli wszystko się uda, gramy z nimi na Aftershock [w Sacramento] w październiku. Czterodniowa impreza, a my gramy z nimi pierwszego dnia. Będzie się działo. (...) Kto wie? Może któregoś dnia. Nawet na jednym z tych koncertów w San Francisco na Bay Area, gdy oni organizują ten specjalny występ. Grywa tam Exodus, grywa Death Angel – wiele znakomitości. Zobaczymy.

Obecnie Metallica skupia się na reedycji 'Black Albumu', który w 2021 roku obchodzi 30 urodziny.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu