Co zrobiłby Bruce Dickinson, gdyby miał wehikuł czasu? Odpowiedź zaskakuje

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Co zrobiłby Bruce Dickinson, gdyby miał wehikuł czasu? Odpowiedź zaskakuje

2021-08-26 11:01

Zastanawialibyście się kiedyś, co by było, gdybyście mieli wehikuł czasu, który pozwala wam się przenieść w dowolne miejsce i dowolne czasy? Bruce Dickinson ma ciekawy pomysł, co zrobiłby z takim urządzeniem.

Wehikuł czasu to marzenie wielu osób, które chciałby zmienić jakieś rzeczy lub zwyczajnie zobaczyć, co dokładnie działo się w danym czasie. Bruce Dickinson ma jednak inny pomysł na tego typu maszynę. Co lider Iron Maiden chciałby zrobić z taką maszyną? Odpowiedź jest dosyć specyficzna.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Bruce Dickinson ma plan, co by zrobił z wehikułem czasu

W wywiadzie dla portalu 'Loudwire' Bruce Dickinson powiedział, co by zrobił, gdyby miał prawdziwy wehikuł czasu. Okazuje się, że lider Iron Maiden chciałby wpłynąć na dość ważne wydarzenia:

Wróciłbym do czasu zmartwychwstania Jezusa, stanąłbym obok grobowca i powiedział: „No dobra, minęły trzy dni, nie gnij tam w Wielkanoc. Pora wyłazić”. Innym dobrym momentem byłoby spotkanie Adama i Ewy, można by nieco pokombinować z historią i walnąć Adama w łeb. Przykro mi stary, ale teraz to będzie Bruce i Ewa. Trochę zmienimy historię.

Przypomnijmy, że album 'Senjutsu', który będzie siedemnastą płytą Iron Maiden w karierze, ukaże się 3 września.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć