Mery Spolsky w Klubie Stodoła w ramach EROTIK ERA TOUR!

i

Autor: Materiały prasowe Mery Spolsky w Klubie Stodoła w ramach EROTIK ERA TOUR!

Mery Spolsky w Klubie Stodoła w ramach EROTIK ERA TOUR!

2023-12-11 9:20

Mery Spolsky ogłosiła nową erę - EROTIK ERĘ, a wraz z nią wyruszyła w klubową trasę koncertową. Już 12 grudnia 2023 artystka wystąpi w Klubie Stodoła. Bilety na koncert w Warszawie są dostępne w sprzedaży!

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba... A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis. Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Nowy album Mery Spolsky!

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z najnowszej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

Mery Spolsky w warszawskiej Stodole! [DATA, BILETY]

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR

  • 12 grudnia 2023, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej i na stronie klubu.