Iron Maiden

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=iukY-8cSSLE

Menadżer Iron Maiden wkurzał się na Bruce'a Dickinsona. O co chodziło?

2021-12-06 11:18

Iron Maiden to potęga i prawdziwa legenda, także każda informacja na temat życia zespołu może ciekawić. Menadżer grupy zdradził, czym wkurzał go Bruce Dickinson. O co dokładnie chodzi?

Jak wiadomo, Bruce Dickinson dołączył do Iron Maiden przy okazji trzeciej płyty grupy, której tytuł to 'The Number Of The Beast'. Wychodzi na to, że nie wszyscy byli przekonani co do obecności Bruce'a w składzie. Menadżer grupy był nastawiony bardzo sceptycznie. O co chodziło?

Co tam w środku gra? Nirvana

Menadżer Iron Maiden wkurzał się na Bruce'a Dickinsona. O co chodziło?

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, menadżer zespołu, Rod Smallwood przyznał, że początkowo nie był przekonany do Dickinsona. O co chodziło?

Przede wszystkim zupełnie go nie znałem. I pewne rzeczy mnie wkurzały. Jak ta idiotyczna ksywka: Bruce Bruce. Albo głupawe zachowanie na scenie, kiedy był jeszcze w Samson. Ale jednocześnie nie ulegało dla mnie wątpliwości, że ma wspaniały głos. I naszą znajomość zaczęliśmy od tego, że zaproponowałem mu, by dołączył do Iron Maiden. Od tego momentu nasze stosunki zawsze układały się świetnie. Zostaliśmy kumplami, nasze dzieci dorastały razem. A że miałem o nim nie najlepsze zdanie, zanim go poznałem? Tak bywa. Zwłaszcza że śpiewał w zespole Samson, który konkurował z Maiden, a ja – przyznaję to bez bicia – zawsze niechętnie odnosiłem się do tych, którzy konkurowali z moimi chłopcami (śmiech).

Przypomnijmy, że Iron Maiden pojawią się w Polsce 27.04 na PGE Narodowym

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu