“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - gościem drugiego odcinka Witek Szabłowski!

i

Autor: Materiały prasowe Witek Szabłowski w drugim odcinku "Melliny" Marcina Mellera w Esce Rock

“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - gościem drugiego odcinka Witek Szabłowski!

2023-01-09 15:04

Już w czwartek 12 stycznia, punktualnie o 19:00, swoją premierę będzie miał drugi odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu będzie Witek Szabłowski - uznany dziennikarz i reportażysta. W rozmowie opowiada za co dostał bana od Facebooka i czego życzy Putinowi (niczego dobrego).

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście i bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00.

Witek Szabłowski w "Mellinie"!

Gościem drugiego odcinka “Melliny” jest Witek Szabłowski - uznany polski dziennikarz i reportażysta, Zajmuje się on przede wszystkim kwestiami związanymi z Turcją - Szabłowski zasłynął jako pierwszy Polak, który przeprowadził rozmowę z rodziną Mehmeta Ali Agcy, zamachowca, który próbował zabić papieża Jana Pawła II. Autor książek “Zabójca z miasta moreli. Reportaże z Turcji”, “Nasz mały PRL. Pół roku w M-3 z trwałą, wąsami i maluchem”, “Tańczące niedźwiedzie”, “Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia” oraz “Kucharze Dyktatorów". Witek Szabłowski jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody dziennikarskiej Parlamentu Europejskiego, Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego czy Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej.

Drugi odcinek "Melliny" Marcina Mellera w Esce Rock

W drugim odcinku “Melliny” dziennikarz opowiada za co dostał bana na Facebooku i czego życzy Putinowi (niczego dobrego). O tym dlaczego pisze o Ukrainie i nie epatuje drastycznymi obrazami? Jak to się stało, że w Iranie wydano jego książkę, bez jego wiedzy i wyglądało poszukiwanie kucharza Saddama Husajna. Premiera epizodu już w czwartek 12 stycznia o godzinie 19:00! Poniżej teaser odcinka!

Mellina #2 - Witold Szabłowski
Listen to "SZABŁOWSKI - o banach na FB, Ukrainie, gotowaniu i dyktatorach." on Spreaker.