Megadeth i Ice-T - wyczekiwana współpraca ujrzała światło dzienne! Wideo do “Night Stalkers” to druga część zapowiedzianej trylogii

i

Autor: Screen z YouTube/Megadeth Nowy singiel i teledysk Megadeth

Megadeth i Ice-T - wyczekiwana współpraca ujrzała światło dzienne! Wideo do “Night Stalkers” to druga część zapowiedzianej trylogii

2022-07-22 10:37

Najnowszy album Megadeth zbliża się wielkimi krokami! Do września zostało jednak jeszcze trochę czasu, a Panowie wciąż podgrzewają atmosferę przed zbliżającą się premierę. W piątek 22 lipca ukazał się jeden z najbardziej wyczekiwanych numerów z całego “The Sick, the Dying... and the Dead!” - mowa o singlu Night Stalkers, w którym gościnnie pojawia się raper Ice-T! Już teraz sprawdź klip do kawałka, będący drugą częścią zapowiedzianej trylogii!

Dokładnie 23 czerwca zespół Megadeth opublikował swój pierwszy od sześciu lat singiel. Numer We’ll Be Back oficjalnie zapowiedział najnowszy, mocno wyczekiwany przez fanów formacji album. Krążek został zatytułowany The Sick, the Dying... and the Dead! i ukaże się już 2 września. Na płycie znajdzie się 11 piosenek, w tym duety z Sammym Hagarem i raperem Ice-T. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, partie basowe nagrane przez Davida Ellefsona zostały usunięte a za ich ponowne nagranie odpowiada Steve'a Di Giorgio - basista grupy Testament. Na albumie nie usłyszymy więc Jamesa LoMenzo, który niedawno został ogłoszony nowym basistą Megadeth. Będzie to pierwsza płyta zespołu z perkusistą Dirkiem Verbeurenem.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

“Night Stalkers” - wyczekiwany duet z raperem Ice-T jest już dostępny!

Już kilka miesięcy temu Dave Mustaine ujawnił w jednym z wywiadów, że na najnowszej płycie Megadeth znajdzie się utwór, zatytułowany Night Stalkers, w którym gościnnie słychać rapera, a prywatnie bliskiego przyjaciela wokalisty - Ice-T. Kawałek ten został wybrany jako drugi oficjalny singiel z płyty! Do piosenki powstał też teledysk - wideo to jest drugą częścią, zapowiedzianej wraz z całym albumem muzycznej trylogii. Jaki numer dopełni serię?

Sonda
Czekasz na nową płytę Megadeth?