Meat Loaf nie żyje

i

Autor: screen: https://youtu.be/NeQM1c-XCDc

Meat Loaf nie żyje. Piosenkarz i aktor, odszedł w wieku 74 lat

2022-01-21 9:53

Smutna wiadomość trafiła do mediów 21 stycznia. W wieku 74 lat, odszedł wokalista i aktor, Meat Loaf.

To smutny dzień dla świata muzyki i filmu, w wieku 74 lat odszedł aktor i wokalista, Meat Loaf. O śmierci artysty poinformowała rodzina, która była w ostatnich chwilach, blisko artysty. Jak poinformowano, Meat Loaf zmarł w czwartek 13 stycznia, a u jego boku, była jego żona. Jak napisała rodzina:

Wiemy, jak wiele znaczył dla tak wielu z Was i naprawdę doceniamy całą miłość i wsparcie, gdy przechodzimy przez ten czas żałoby po stracie tak inspirującego artysty i wspaniałego człowieka. Dziękujemy za zrozumienie naszej potrzeby zachowania prywatności w tym czasie. Z jego serca do waszych dusz...nie przestawajcie nigdy dawać czadu!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Meat Loaf nie żyje. Kariera i filmy, w których brał udział

Podczas swojej kariery, która trwała 60 lat, Meat Loaf sprzedał 100 milionów płyt. Największym sukcesem był krążek 'Bat Out of Hell', który sprzedał się w nakładzie 43 milionów egzemplarzy. Krążek pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów. Meat Loaf pojawiał się także w filmach, a najważniejsze tytuły, w których brał udział, to: 'Fight Club', 'Formuła' czy 'Tenacious D: Kostka Przeznaczenia'.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]