Marilyn Manson twierdzi, że oskarżenia są skoordynowanym atakiem kobiet

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson przemówił po miesiącach milczenia. Artysta pozwał Evan Rachel Wood

2022-03-04 9:31

Marilyn Manson nie ma ostatnio łatwo i widać, że artysta postanowił zrobić coś, by zmienić swoją sytuację. W social mediach wokalisty, pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że Evan Rachel Wood zostanie pozwana.

Sytuacja Marilyna Mansona jest od ponad roku, bardzo trudna i śmiało można powiedzieć, że jego kariera się załamała. Wszystko zaczęło się od oskarżeń ze strony byłej partnerki, Evan Rachel Wood, która stwierdziła, że wokalista się nad nią znęcał i wykorzystywał seksualnie. Teraz Manson wydał oświadczenie, w którym ogłasza, że pozywa byłą partnerkę. Co zostało zawarte w pozwie?

Co tam w środku gra? Nirvana

Marilyn Manson pozwał Evan Rachel Wood! Co znalazło się w pozwie?

Jak ustalono, w pozwie złożonym 2 marca 2022 roku, możemy znaleźć kilka zarzutów, jakie wokalista stawia swojej byłej partnerce. Jest tam zawarte:

  • celowe zadawanie cierpienia emocjonalnego,
  • zniesławienie,
  • oszustwo komputerowe i podszywanie się w Internecie.

Manson twierdzi, że Wood spiskowała przeciwko niemu, aby zniszczyć jego karierę. Według artysty, jego była partnerka podszywała się pod agenta FBI, aby stworzyć fałszywy list, mający świadczyć o 'zastraszaniu' ofiar przez Mansona. Dodatkowo, kobieta miała 'świadomie składać fałszywe zeznania, w tym to że Brian Warner sfilmował napaść seksualną na osobę nieletnią'

Jak zakończy się cała sytuacja? Trudno stwierdzić, jednak pewnym jest, że oczyszczenie się z zarzutów, może być dla Mansona bardzo, bardzo trudne.

Sonda
Wierzysz, że Marilyn Manson jest winny?