Marilyn Manson powrócił i to u Kanye Westa! Jak to możliwe? Jest wspólne zdjęcie

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson powrócił i to u Kanye Westa! Jak to możliwe? Jest wspólne zdjęcie

2021-08-30 13:23

Marilyn Manson nie pokazywał się w ostatnich miesiącach publicznie, jednak zmieniło się to podczas premiery nowego krążka Kanye Westa! Co robił tam słynny wokalista?

Kanye West bardzo długo zapowiadał album 'Donda' i wszyscy zdążyli nawet zwątpić w to, że krążek w ogóle się pojawi. W końcu, po miesiącach spekulacji i przekładaniu premiery, w sieci pojawił się wyczekiwany album i towarzyszyła mu wyjątkowa premiera. Co ciekawe, podczas wydarzenia pojawił się Marilyn Manson!

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Marilyn Manson powraca u Kanye Westa! O co chodzi?

Kanye West postanowił zareklamować swoją płytę, stawiając na środku boiska stadionu Soldier Field replikę swojego domu. W pewnym momencie, na ganku pojawił się Marilyn Manson, a warto dodać, że nie było to przypadkowe! Manson pojawił się podczas utworu 'Jail', który mówi o kulturze wykluczenia. Zobaczcie nagranie:

To pierwsze pojawienie się Mansona publicznie od lutego 2021! To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że wokalista mógł dopuścić się przemocy seksualnej wobec swoich partnerek. Później pojawiły się kolejne oskarżenia, a Manson zniknął z życia publicznego.