Marilyn Manson

i

Autor: Materiały prasowe

rockowe newsy

Marilyn Manson powraca z NOWĄ MUZYKĄ! Posłuchaj zapowiedzi [WIDEO]

2024-05-15 18:29

O tym plotkowało się już od dłuższego czasu. Marilyn Manson najpierw ogłosił kilka koncertów we współpracy z Five Finger Death Punch, kolejno dodał kilka solowych pokazów, a teraz to! Muzyk opublikował w sieci ponad minutowy film z zapowiedzią NOWEJ MUZYKI! Czy doczekamy się pełnego albumu kontrowersyjnego artysty?

O tym, że Marilyn Manson planuje wrócić z nową muzyką zaczęto plotkować dokładnie rok temu. To właśnie 15 maja 2023 roku w social mediach muzyka pojawił się post z podpisem "Mam coś dla Was do posłuchania". Kolejne przełomowe informacje nadeszły w marcu tego roku, gdy Manson ogłosił pierwsze koncerty od lat, które odbywać będzie u boku zespołu Five Finger Death Punch, a kolejno zapowiedział trzy solowe występy. W międzyczasie muzyk dzielił się z odbiorcami fotkami, a jedno z nich zostało podpisane zwrotem "Under A Midnight Sun", co fani odebrali jako potencjalny tytuł nowej piosenki Mansona - czyżby mieli rację?

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Nadchodzi nowa muzyka od Marilyna Mansona?

W środę 15 maja, równo rok po publikacji głośnego zdjęcia, muzyk opublikował w sieci filmik, trwający nieco ponad minutę, który zdaje się być FRAGMENTEM TELEDYSKU! W jego tle słychać oczywiście muzykę, kawałek nieznanej dotąd piosenki. Post nie został w żaden sposób podpisany, taki sam udostępniła jednak wytwórnia Nuclear Blast - czyżby premiera nowego kawałka od kontrowersyjnego artysty zbliżała się wielkimi krokami? Sprawdź nagranie poniżej!

Oto ciekawostki o "Mechanical Animals":