Marilyn Manson oddał się w ręce policji. Co dalej? Czy Manson siedzi w areszcie?

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson oddał się w ręce policji. Co dalej? Czy Manson siedzi w areszcie?

2021-07-09 9:28

Sprawa Marilyna Mansona robi się coraz trudniejsza i wygląda na to, że to nie koniec problemów. Niedawno artysta oddał się w ręce policji i od tamtego momentu nie wiadomo co się z nim dzieje. Czy wokalista siedzi w areszcie?

Sprawa Marilyna Mansona jest mocno rozwojowa i wygląda na to, że to nie koniec. Niedawno wokalista został oskarżony przez dziennikarkę o napaść i nawet oddał się w ręce policji, by złożyć wyjaśnienia. Co się z nim teraz dzieje? Czy wokalista jest w areszcie?

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Marilyn Manson oddał się w ręce policji. Czy wokalista siedzi w areszcie?

Jak podał serwis 'TMZ', Manson stawił się na komisariacie 3 lipca i został przesłuchany. Później artystę wypuszczono, bez wpłacania kaucji, a on sam musiał obiecać, że nie złamie prawa i stawi się przed sądem w wyznaczonym miejscu oraz terminie. Nie znana jest data oraz miejsce procesu.

Jeśli Marilyn Manson zostanie uznany za winnego, to może mu grozić do roku więzienia oraz 2 tysiące dolarów grzywny. Oczywiście, chodzi tylko o sytuacje z kopnięciem fotoreporterki na koncercie. Nie wiadomo co ze sprawami, które związane są ze znęcaniem się nad partnerkami.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć