Marilyn Manson twierdzi, że oskarżenia są skoordynowanym atakiem kobiet

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson i Kanye West pracują nad wspólnym albumem! Takie czegoś się nikt nie spodziewał

2022-02-02 8:49

Marilyn Manson nie ma ostatnio łatwo i spokojnie można powiedzieć, że jego kariera w dużym stopniu się załamała. Czy faktycznie to koniec artysty? Wygląda na to, że wkrótce możemy usłyszeć coś nowego, a to wszystko za sprawą współpracy z Kanye Westem!

Sytuacja Marilyna Mansona, mówiąc najprościej, nie jest zbyt dobra i cały czas pojawiają się nowe wątki, które nie są na korzyść artysty. Wydawać by się mogło, że to koniec kariery wokalisty, ale jednak coś się muzycznie u niego dzieje. Okazuje się, że Manson ściśle współpracuje z Kanye Westem!

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Marilyn Manson i Kanye West pracują nad wspólnym albumem! Takie czegoś się nikt nie spodziewał

Jak przekazał 'Rolling Stone' Manson ściśle współpracuje z Westem nad albumem 'Donda 2'. Magazyn powołuje się na słowa producenta płyty 'Donda 2', Digital Nasa, który mówi:

Często widuję Mansona w studiu, praktycznie codziennie tam jest pracując nad „Donda 2”. Kanye nie chce, żeby Manson grał mu rapowe beaty tylko, żeby robił swoje, a potem Kanye zrobi sample i wykorzysta je, jak to robił przy okazji „Yeezus”. Nad „Donda 2” pracują niektórzy producenci z „Yeezus”, a także Manson, ja i kilku producentów z „Donda 1”.

Przypomnijmy, że Manson pojawił się już na albumie 'Donda' w utworze 'Jail, Pt. 2'.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny