Marilyn Manson i Justin Bieber wpadli na mszę Kanye'go Westa. Co tam robili?

i

Autor: screen: https://twitter.com/ticowentpublic/status/145490580752771891

Marilyn Manson i Justin Bieber wpadli na mszę Kanye'go Westa. Co tam robili?

2021-11-03 8:47

Marilyn Manson nie jest ostatnio za często widziany publicznie, dlatego każde pojawienie się budzi sporo emocji. Żeby było ciekawiej, Manson pojawił się na specjalnej mszy Kanye'go Westa, gdzie widziany był również Justin Bieber.

W czasie Halloween 2021, Kanye West powrócił z występami w ramach Sunday Service, które są czymś w rodzaju koncertu, połączonego z mszą. Na wydarzenie zostali zaproszeni różni goście, w tym tacy, których nazwiska wywołują sporo emocji. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi Justine Bieber oraz Marilyn Manson!

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Marilyn Manson i Justin Bieber wpadli na mszę Kanye'go Westa. Co tam robili?

Artyści byli gośćmi na nietypowym performance Westa, co oczywiście wzbudziło spore zainteresowanie mediów. Manson nadal ma spore problemy, które związane są z oskarżeniami skierowanymi od byłych partnerek. West wydaje się tym nie przejmować, ponieważ wcześniej zaprosił wokalistę na premierę swojego długo wyczekiwanego krążka, na którym Manson jest obecny. 

Co do działalności Mansona, ciężko jednoznacznie stwierdzić kiedy i czy wokalista wróci z nowym materiałem. Po wybuchu afery, menager i wytwórnia odcięli się od Mansona, on sam postanowił się wycofać z życia publicznego.

Sonda
Wierzysz, że Marilyn Manson jest winny?