Maneskin

i

Autor: Gabriele Giussani

Maneskin - Teatro D'ira Vol. 1. Premiera albumu. Gdzie kupić płytę zwycięzców Eurowizji 2021?

2021-06-10 13:08

Maneskin to jedno z największych objawień europejskiej sceny muzycznej. Zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 podbili platformy streamingowe w całej Europie. Dostali się nawet do prestiżowego notowania magazynu Billboard. Ich ostatnia płyta pt. Teatro D'ira Vol. 1 trafiła już do sprzedaży w Polsce. Gdzie można ją kupić?

Maneskin to włoski zespół grający muzykę w stylu glam rock. W 2021 roku wygrali prestiżowy festiwal w Sanremo i tym samym dostali prawa do reprezentowania Włoch na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Tam zajęli pierwsze miejsce dzięki występowi z piosenką Zitti e buoni. Wygranie Eurowizji było furtką do międzynarodowej kariery. Od zakończenia konkursu Maneskin utrzymują się w czołówce polskich rankingów na Spotify. Aktualnie w notowaniu Spotify Top 50 Polska w pierwszej dziesiątce znajdują się dwa ich utwory - I Wanna Be Your Slave i Zitii e buoni. Są to piosenki, które pochodzą z ich ostatniego albumu o nazwie Teatro D'ira Vol. 1. Po tygodniach oczekiwań płyta wreszcie trafiła na półki polskich sklepów muzycznych. Gdzie szukać albumu?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin - Teatro D'ira Vol. 1. Gdzie kupić?

Premiera płyty Teatro D'ira Vol. 1 w Polsce odbyła się w czwartek 10.06.2021. Album można kupić tylko w sklepach firmy Empik. Cena to 49,99 zł. Dostępne jest także wydania na płycie winylowej. W tym przypadku zapłacić trzeba 119,99 zł. Album zespołu Maneskin można kupić również w wersji cyfrowej za pośrednictwem strony internetowej sklepu Empik.

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?

Maneskin - Teatro D'ira Vol. 1. Tracklista

  1. Zitti e buoni
  2. Coraline
  3. Lividi sui gomiti
  4. I Wanna Be Your Slave
  5. In nome del padre
  6. For Your Love
  7. La paura del buio
  8. Vent'anni
Źródło: Maneskin - Teatro D'ira Vol. 1. Premiera albumu. Gdzie kupić płytę zwycięzców Eurowizji 2021?