Lizzo znów zaśpiewała Du Hast Rammsteina! Zespół zareagował!

i

Autor: Invision/Invision/East News/Dariusz Lachowski/East News Lizzo zaśpiewała "Du Hast" Rammstein

Lizzo znów zaśpiewała "Du Hast" Rammsteina! Zespół zareagował!

2023-03-02 9:06

Lizzo to jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek, wykonujących muzykę z pogranicza popu, R&B i rapu. Artystka wydała w ubiegłym roku swój najnowszy album, a obecnie promuje go na trasie koncertowej. Lizzo wystąpiła niedawno w Niemczech, gdzie pokazała, że jest fanką grupy... Rammstein! Wokalistka dwukrotnie wykonała kultowy numer grupy, a ta zareagowała!

Lizzo to jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek. Artystka odniosła sukces, przebijając się do mainstreamu w 2019 roku, wraz z wydaniem swojego trzeciego już albumu studyjnego. To właśnie z płyty Cuz I Love You pochodzą przeboje Juicy Truth Hurts. Lizzo uzyskała wtedy aż osiem nominacji do nagrody Grammy, z czego trzy zmieniły się w wygraną. W lipcu 2022 roku wokalistka wydała swój czwarty album - Special spotkał się z uznaniem krytyków i odbiorców, prezentując brzmieniem łączące elementy popu, funku, disco, R&B i hip-hopu.

Lizzo śpiewa "Du Hast"!

Lizzo promuje obecnie album na koncertach na całym świecie. W poniedziałek 20 lutego artystka zagrała w Niemczech w Hamburgu, gdzie popisała się swoimi umiejętnościami, śpiewając w języku niemieckim. Gwiazda nie postawiła jednak na żaden popowy kawałek, a na klasyczny numer z repertuaru Rammstein! Artystka wyznała, że jej fascynacja niemieckim powstała, gdy dowiedziała się, że "oma", w tym języku oznacza słowo "babcia". Dość szybko Lizzo przeszła od tego słowa do wykonywania a capella utworu niemieckiej legendy, a nawet do naśladowania jego charakterystycznego rytmu!

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Lizzo znów stawia na Rammsteina, a zespół reaguje!

Lizzo widocznie bardzo spodobało się wykonywanie industrial metalu. We wtorek 28 lutego, podczas występu w Berlinie, wokalistka ponownie postawiła na Du Hast, tym razem w towarzystwie pełnego zespołu. Występ był bardzo energetyczny, nie zabrakło w nim headbangingu i... twerkowania! Wideo z tego wykonu artystka udostępniła w swoich social mediach.

Co ciekawe, grupa Rammstein jest chyba zadowolona z popisów Lizzo, gdyż udostępniła w swoim stories na Instagramie wspomniane wyżej nagranie.Teraz czas na Rammstein, coverujący jeden z hitów wokalistki?

Lizzo znów zaśpiewała Du Hast Rammsteina! Zespół zareagował!

i

Autor: Screen z Instagrama/rammsteinofficial Screen instagramowego stories Rammstein