Limp Bizkit przerywają trasę koncertową! Powodem stan zdrowia Wesa Borlanda. Czy gitarzysta ma COVID-19?

i

Autor: screen: https://youtu.be/U8sU46LorQI

Limp Bizkit przerywają trasę koncertową! Powodem stan zdrowia Wesa Borlanda. Czy gitarzysta ma COVID-19?

2021-08-09 9:46

Limp Bizkit powrócili niedawno na scenę, zaliczając bardzo dobry występ na festiwalu Lollapalooza, gdzie zapowiedziano nowy singiel. Gdy trasa zaczęła się rozkręcać, grupa przerwała występy. Powodem jest stan zdrowia Wesa Borlanda.

Limp Bizkit byli ostatnio w stanie pewnego rodzaju zawieszenia, nie koncertowali za wiele, a temat nowej płyty coraz bardziej się oddalał. Nieoczekiwanie, Fred Durst podzielił się swoim nowym wizerunkiem, grupa zagrała na Lollapaloozie i miała w planach kolejne wydarzenia. Niestety, ogłoszono przerwanie trasy, zaznaczając, że to wszystko ze względu na stan zdrowia Wesa Borlanda.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Limp Bizkit odwołują trasę koncertową i tłumaczą wszystko w oświadczeniu

Jak czytamy w oświadczeniu:

Z powodu troski o bezpieczeństwo zespołu, ekipy i przede wszystkim fanów poniedziałkowy koncert Limp Bizkit, jak i reszta sierpniowej trasy zostają odwołane. Zwrotu biletów można dokonywać w miejscu zakupu.

W mediach pojawiły się informacje o tym, że Wes Borland czuje się chory i zespół postanowił zadbać o zdrowie swoje i fanów. Domniemania w temacie COVID-19 zostały szybko zdementowane przez grupę, która przekazała:

Powiedzmy to wprost. 1. Wes Borland nie jest chory na covid. 2. System jest poważnie chory. 3. Nie obchodzą nas głupoty.

Jednocześnie, zespół potwierdza, że numer 'Dad Vibes' będzie miał wkrótce swoją oficjalną premierę.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu