Fred Durst ujawnił, dlaczego Limp Bizkit odwołali trasę

i

Autor: https://youtu.be/LxWClu46pa4

Limp Bizkit ogłosili tytuł nowej płyty i okładkę! Wiemy kiedy premiera

2021-10-29 9:24

Nowa płyta Limp Bizkit jest zapowiadana od 10 lat i wygląda na to, że w końcu fani doczekają się premiery! Zespół ogłosił tytuł albumu, pokazał okładkę, a do tego przekazał kiedy krążek trafi do sprzedaży!

Nowa płyta Limp Bizkit miała trafić do sprzedaży około 10 lat temu, a jej tytuł miał brzmieć 'Stampede of the Disco Elephants'. Do sieci trafiło nawet kilka singli, jednak krążek nigdy się nie ukazał, a zespół milczał. W końcu, w 2021 roku grupa zagrała kilka koncertów, gdzie Fred Durst zaprezentował nowy image, a na koniec występów leciał numer 'Dad Vibes'. Piosenka trafiła do sieci, a ozdobiono ją wyjątkowym lyrics video, które traktuje wszystko z przymrużeniem oka.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Limp Bizkit ogłosili tytuł nowej płyty i okładkę! Wiemy kiedy premiera

Przez ostatnie dni, Fred Durst zajawiał okładkę nowej płyty, aż w końcu opublikowano całość! Krążek nosić będzie tytuł 'Still Sucks', a jego premiera została zaplanowana na... 31 października. Wygląda na to, że zespół nie chce już więcej przetrzymywać fanów w niepewności. Zobaczcie, jak prezentuje się okładka albumu:

Czy to faktycznie okładka nowego albumu? Fani mają teorię

Według fanów, prawdziwa okładka jest widoczna na rysunku, jednak widać ją w drugim planie. Czy faktycznie zespół porwał się na taki ukryty przekaz? Tego dowiemy się za kilka dni.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)