Limp Bizkit - BTS... tańczy do numeru Rollin! Zobacz wideo ze światowymi gwiazdami K-popu w roli głównej!

i

Autor: AKPA/ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Nietypowe wideo z udziałem BTS podbija Internet

Limp Bizkit - BTS... tańczy do numeru "Rollin"! Zobacz wideo ze światowymi gwiazdami K-popu w roli głównej!

2022-10-20 15:42

Ktoś powiedział, że nie da się tańczyć do nu metalu? No nie do końca! Sieć podbija wideo, na którym to zespół BTS, czyli światowe gwiazdy K-popu wykonują układ choreograficzny do jednego z najpopularniejszych numerów grupy Limp Bizkit, czyli singla "Rollin'"! Sprawdź te nagranie poniżej!

Choć Limp Bizkit od lat wzbudza spore kontrowersje, to nie da się ukryć, że jest to jeden z najpopularniejszych rap rockowych zespołów na świecie. Grupa jest obecna na scenie już od 1994 roku, a sukces w mainstreamie udało się jej osiągnąć wraz z wydaniem singla Break Stuff, który znalazł się na wydanym w 1999 roku krążku Significant Other. Prawdziwym przełomem okazał się być album Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water z 2000 roku. Płyta ta osiągnęła ogromny sukces komercyjny, który napędzany był kolejnymi singlami, przede wszystkim Take a Look Around Rollin'. Nie da się ukryć, że muzyczna działalność Limp Bizkit od lat stoi w cieniu kolejnych kontrowersji - występy na festiwalach Woodstock '99, Big Day Out, odwoływanie koncertów poza Ameryką i budzące wątpliwości wypowiedzi Freda Dursta to tylko kilka przykładów. 

BTS tańczy do kultowego numeru Limp Bizkit!

Pomimo kontrowersji, muzyka Limp Bizkit wciąż cieszy się dużą popularnością na świecie. Najlepszym tego przykładem jest wideo, które, choć pochodzi sprzed kilku lat, to od kilku dni robi furorę w sieci.

BTS to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie, bijący kolejne rekordy wraz z wydawaniem kolejnych singli czy albumów. O pochodzącym z Korei Południowej boys bandzie głośno zrobiło się w 2017 roku, gdy ten szturmem podbił amerykański rynek, przyczyniając się do rozwoju mody na zupełnie nowy gatunek, czyli K-pop. Choć muzyka tej grupy może być obca fanom ciężkim brzmień, to nie da się przejść obojętnie obok wideo, które od kilku dni krąży po sieci. Na nagraniu z 2015 roku widać zespół wykonujący układ taneczny, w pewnym momencie jednak muzyka się zmienia, a członkowie BTS zaczynają tańczyć do kultowego kawałka Limp Bizkit - to trzeba zobaczyć! Pierwszy fragment zaczyna się od 1:25, ale numer będzie powracał jeszcze kilkukrotnie na nagraniu.

Måneskin dla Eska Rock!