Liam Gallagher / Oasis

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Liam Gallagher z kolejnym singlem. Zyski z nagrania przekaże organizacji charytatywnej, która pomaga dzieciom

2022-04-26 10:27

Liam Gallagher opublikował Better Days - czyli drugi singiel z nowej płyty, która ukaże się jeszcze w maju 2022 roku. Artysta przekazał, że wszystkie zyski z tego nagrania przeznaczy na fundację War Child.

Liam Gallagher frontman zespołu Oasis i lider Beady Eye kilka miesięcy temu zapowiedział nowy solowy album "C'mon You Know", który pojawi się na półkach sklepowych i w streamingu 27 maja 2022 roku. Pierwszą zapowiedzią krążka był numer "Everything’s Electric", którego współtwórcą jest Dave Grohl. Lider Foo Fighters nie tylko pomógł przy pisaniu tekstu, ale również zagrał na perkusji. Panowie chcieli, aby ten numer miał ducha Beastie Boys i brzmienie Stonesów. Chyba się udało - patrząc na to, jak fani przyjęli pierwszy singiel. Gallagher udostępnił również drugi numer z nadchodzącej płyty "Better Days". Przy okazji chce wesprzeć jedną z charytatywnych organizacji.

Wywiadówka: Mery Spolsky

Liam Gallagher opublikował nowy singiel Better Days

Ikona brit popu już niedługo doczeka się kolejnego solowego krążka. Gallagher, aby podgrzać atmosferę przekazał fanom do odsłuchu nowy utwór "Better Days". Idealny utwór na lato, do którego dograł się gitarzysta z Yeah Yeah Yeahs. Wokalista przekazał również, że zyski ze sprzedaży tego nagrania zasila konto charytatywnej organizacji War Child, która pomaga dzieciom cierpiącym z powodu konfliktów zbrojnych na całym świecie. Fundacja zapewnia im bezpieczeństwo, edukację i dba o to, aby ich prawa były respektowane.

Poniżej prezentujemy teledysk do drugiego singla z "C'mon You Know". Premiera 27 maja 2022.

Sonda
Tęsknisz za Oasis?