Liam i Noel Gallagherowie

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomości

Liam Gallagher rezerwuje miejsce dla swojego brata na każdym solowym koncercie? Jest odpowiedź!

Wygląda na to, że Liam Gallagher czeka na to, aż jego brat Noel uda się na jego koncert. Muzyk przyznał, w mediach społecznościowych, że rezerwuje dla niego miejsce na wszystkich występach.

Liam Gallagher rezerwuje miejsce dla swojego brata na koncertach?

W 2009 roku formacja Oasis oficjalnie się rozpadła. Fani zespołu od lat liczą, że bracia Noel i Liam Gallagherowie zakopią w końcu topór wojenny i ponownie połączą siły pod znanym szyldem. W tym roku jest do tego znakomita okazja: 30-lecie wydania debiutanckiego albumu "Definitely Maybe". Tak się jednak nie stanie. 

Chociaż Liam będzie świętował okrągłą rocznicę w trakcie koncertów. Czy na któryś z nich przyjdzie Noel? Tego nie wiadomo, ale wygląda na to, że zostałby wpuszczony bez żadnego problemu. 

Młodszy z braci Gallagherów, za pośrednictwem swojego konta na platformie X (kiedyś Twitter), potwierdził – jak poinformował jako pierwszy portal "Stereogum" – że miejsce dla Noela jest zarezerwowane na każdy z występów w ramach jego trasy "Definitely Maybe 30 Years Tour". 

Paul McCartney wskazał swój ulubiony utwór The Beatles. Wybór dla wielu będzie zaskoczeniem!

Kilka dni temu jeden z użytkowników X, który od tego czasu ustawił swoje konto jako prywatne, zapytał o to Liama. Muzyk odpowiedział następująco: "Tak, nigdy nie wiadomo". 

Skąd w ogóle ten temat wziął się w przestrzeni publicznej? Wszystko przez żartobliwy wpis muzyka Simona Love'a. W mediach społecznościowych napisał, że był na koncercie Liama ​​Gallaghera i zauważył miejsce zarezerwowane dla Noela. – Jestem w loży gościnnej u Liama ​​Gallaghera i właśnie zobaczyłem to na siedzeniu naprzeciwko mnie – dodał. Wrzucił także zdjęcie mające być na to dowodem. 

Okazało się, że to jednak podpucha. Love wyjaśnił, że wspomniane zdjęcie zostało zrobione podczas koncertu formacji The Jesus and Mary Chain w 2014 roku. Liam jednak wyjaśnił sprawę. Także jesteśmy ciekawi, czy Noel jest świadomy tego, że na koncertach brata czeka na niego miejsce i czy – przede wszystkim – z tego przywileju skorzysta. 

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Oto kultowe krążki z tego okresu: