Lenny Kravitz

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger

koncerty 2024

Lenny Kravitz na DWÓCH koncertach w Polsce w 2024 roku! Poznaliśmy support występów

2024-06-20 15:44

Wiadomość, na którą z pewnością czekało wielu i wiele - Lenny Kravitz w 2024 roku zawita do Polski! Muzyk będzie promować w naszym kraju najnowszy album na aż DWÓCH pokazach! Gdzie i kiedy zagra Lenny? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Poniżej wszystkie szczegóły!

5 grudnia 2023, Lenny Kravitz ogłosił zbliżającą się trasę - "BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024", która dotrze do dwóch polskich aren - TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024 oraz Atlas Areny w Łodzi 23 lipca 2024 roku! Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Lenny Kravitz w Polsce na dwóch występach [BILETY]

Bilety na koncerty wciąż są dostępne w sprzedaży na LiveNation.pl.

Support na koncertach Lenny'ego Kravitza w Polsce

Supportem Lennego Kravitza na dwóch koncertach w Polsce będzie Devon Ross.

Po wydaniu EP „Oxford Gardens” w tym roku, Devon Ross została doceniona przez Spin Magazine i Guitar World Magazine za jej unikalny głos i mistrzowskie wykonanie post-punku z lat 70. na ukochanej gitarze Fender Mustang. Devon Ross przywołuje wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku, ale z jej własnym, wyraźnie nowoczesnym akcentem. Wydana w 2024 roku jej EP została nazwana „tour de force, które przywodzi na myśl dni początków punku w Nowym Jorku”.  

Nowy album Lenny'ego Kravitza

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Doświadcz twórczości Lenny'ego Kravitza na trasie koncertowej w 2024 roku!

Oto największe przeboje Lenny'ego Kravitza: