Lenny Kravitz na DWÓCH koncertach w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy pojawi się artysta?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger Lenny Kravitz w Polsce w 2024 roku na dwóch występach [DATY, MIASTA, BILETY]

Lenny Kravitz na DWÓCH koncertach w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy pojawi się artysta?

2023-12-05 10:15

Wiadomość, na którą z pewnością czekało wielu i wiele - Lenny Kravitz zawita do Polski w przyszłym roku! Muzyk będzie promować w naszym kraju nadchodzący album na DWÓCH pokazach! Gdzie i kiedy zagra Lenny? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Poniżej wszystkie szczegóły!

5 grudnia 2023, Lenny Kravitz ogłosił zbliżającą się trasę - "BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024", która dotrze do dwóch polskich aren - TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024 oraz Atlas Areny w Łodzi 23 lipca 2024 roku! Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Lenny Kravitz w Polsce na dwóch występach [BILETY]

Poniżej harmonogram sprzedaży biletów na dwa koncerty Lenny'ego Kravitza!

  • Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 11:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 8 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Nadchodzący album Lenny'ego Kravitza

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Doświadcz twórczości Lenny'ego Kravitza na trasie koncertowej w 2024 roku!