Lenny Kravitz jest gotowy na kolejny ślub! Wystarczająco dojrzałem

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger Lenny Kravitz oficjalnie gotowy na nowy związek i dziecko

Lenny Kravitz jest gotowy na kolejny ślub! "Wystarczająco dojrzałem"

2023-12-01 11:16

Przed Lennym Kravitzem intensywne miesiące. Muzyk zapowiedział już premierę nowego albumu, wydał pierwszy promujący go singiel i obrazujący go, zupełnie gorący teledysk, wyruszył także w wyścigu po Oscara za najlepszy utwór. Dobrze byłoby mieć kogoś u boku, gdy tak wiele się dzieje, prawda? Lenny ogłasza, że jest gotowy na nowy związek!

Lenny Kravitz skończy w przyszłym roku 60 lat, jednak jego forma i energia życiowa zupełnie tego nie zdradzają! Najlepszym tego dowodem jest najnowszy klip artysty - w wideo do singla TK 421 muzyk pojawił się nago, w pełnej okazałości prezentując swoje wdzięki. Wpadająca w ucho kompozycja zapowiada najnowszy, pierwszy od sześciu lat album artysty. Krążek jest zatytułowany Blue Electric Light i ukaże się 15 marca 2024 roku. Lenny nagrał krążek w swoim studiu na Bahamach i zagrał na nim na większości instrumentów. To jednak nie wszystko - muzyk brał udział w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu Rustin, a nagrany przez niego utwór Road to Freedom promuje całą produkcję. Już dziś wróży się, że Kravitz uzyska za tę kompozycję swoją pierwszą w karierze nominację do Oscara.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Lenny Kravitz szczerze o miłości i związkach

Przed muzykiem bardzo intensywny czas, jednak praca to nie wszystko, prawda? W najnowszym wywiadzie dla "Esquire" artysta poruszył temat swoich dawnych związków. Lenny przyznał, że zdarzało mu się dopuszczać zdrady. Muzyk ma na koncie kilka głośnych związków - jego pierwszą żona była aktorka Lisa Bonet, po rozwodzie muzyk spotykał się m.in. z Vanessą Paradis, Adrianą Limą i Nicole Kidman, a dwóm ostatnim nawet się oświadczył. Od lat jednak jest dość cicho na temat tego aspektu życia prywatnego artysty.

Nie wiadomo, czy aktualnie ten z kimś się spotyka, w rozmowie jednak Lenny przyznał, że jest już gotowy na nowy związek, a nawet na kolejne małżeństwo! Kravitz twierdzi, że dziś jest dużo silniejszy i dojrzalszy i mógłby nie tylko ponownie zostać czyimś mężem, ale nawet ojcem! Przypomnijmy, że artysta ma jedno dziecko, córkę, popularną aktorkę Zoë Kravitz.

Pragnienie było zawsze. Nie zawsze dostępne były narzędzia umożliwiające wykonanie tego zadania. Absolutnie. Wystarczająco dorosłem. Stałem się silniejszy. Stałem się bardziej zdyscyplinowany. Stałem się bardziej otwarty, aby móc to zrobić. Ale bardzo trudno było mi to rozgryźć.

Zrobiłem dla Zoë wszystko, o czym mogłem marzyć. Gdybym był z kimś, kto chciałby mieć dzieci, absolutnie. Na sto procent mógłbym się tego podjąć - mówi Lenny w wywiadzie.