Laura Jane Grace

i

Autor: Materiały prasowe

Laura Jane Grace na trzech koncertach w Polsce! Gdzie zagra Amerykańska artystka?

2022-04-20 13:28

Laura Jane Grace przylatuje do Polski, gdzie zagra trzy solowe koncerty! Amerykańska artystka wystąpi w czerwcu w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W roli supportu zagra zespół Cold Years!

Laura Jane Grace to założycielka, liderka i gitarzystka punkrockowego zespołu Against Me! W 2020 roku niespodziewanie ukazał się jej solowy krążek „Stay Alive”, który został nagrany we współpracy z legendarnym producentem Stevem Albinim w jego studiu Electrical Audio. Rok później, nakładem Polyvinyl Records, światło dzienne ujrzał ostatni jak dotąd solowy materiał Grace, „At War With The Silverfish”. Tak jak w Against Me! oraz The Devouring Mothers artystka nie boi się poruszać w utworach najtrudniejszych dla siebie tematów, a przez wykorzystanie gitary akustycznej nadaje im bardziej intymny charakter. Amerykanska chce pokazać polskiej publiczności swoje największe hity i odwiedzi aż trzy miasta w naszym kraju!

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Laura Jane Grace w Polsce 2022 - gdzie zagra? DATA, BILETY

Laura Jane pojawi się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Wszystkie koncerty odbędą się w drugiej połowie czerwca. Publiczność będzie rozgrzewał support Cold Years. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę nadchodzących występów.

  • 24 czerwca 2022 - Hydrozagadka, Warszawa
  • 25 czerwca 2022 - Akademia, Wrocław
  • 26. czerwca 2022 - U Bazyla, Poznań