Laura Cox prezentuje nowy klip do singla So Long. Kiedy ukaże się nowy album artystki?

i

Autor: Materiały prasowe Nowy klip Laury Cox

Laura Cox prezentuje nowy klip do singla "So Long". Kiedy ukaże się nowy album artystki?

2022-12-19 13:54

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej płyty Laury Cox. Na miesiąc przed ukazaniem się albumu artystka dzieli się nowym video zapowiadającym „Head Above Water”. Album na którym znajdzie się 11 świetnych, tryskających energią, rockowych utworów, ukaże się 20 stycznia.

Laura Cox znalazła się w centrum uwagi publikując covery klasycznych bluesowych i rockowych utworów, których na YouTube słuchano łącznie 105 milionów razy. Jej nagrania spotkały się z uznaniem fanów rocka. Pierwszy międzynarodowy album Laury (drugi w ogóle), zatytułowany „Burning Bright”, ukazał się 2019 roku. Po jego wydaniu Laura zagrała na największych europejskich festiwalach: Hellfest, Pol'and'Rock, Rock Palast.

Laura Cox prezentuje nowy klip do singla "So Long". Kiedy ukaże się nowy album artystki?

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej płyty Laury Cox. Na miesiąc przed ukazaniem się albumu artystka dzieli się nowym video zapowiadającym „Head Above Water”. Album na którym znajdzie się 11 świetnych, tryskających energią, rockowych utworów, ukaże się 20 stycznia. Nagrany w ICP Studios w Brukseli przez Erwina Autrique materiał, został zmasterowany przez wielokrotnego zdobywcę nagrody GRAMMY, Teda Jensena (Eagles, Norah Jones, Green Day).

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Laura Cox na trzech koncertach w Polsce!

W marcu 2023 roku Laura Cox wyruszy na trasę koncertową „Head Above Water”, w ramach której zagra trzy koncerty w Polsce:

  • 30.03.2023 - Warszawa, Remont
  • 31.03.2023 - Piekary Śląskie, OK Andaluzja
  • 01.04.2023 - Poznań, Klub u Bazyla
Laura Cox prezentuje nowy klip do singla So Long. Kiedy ukaże się nowy album artystki?

i

Autor: Materiały prasowe Okładka albumu