Larkin Poe

i

Autor: Materiały prasowe

Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce! Bilety, miejsca i daty występów

2022-05-09 12:03

Larkin Poe powróciło z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory. Z tej okazji odwiedzą dwa polskie miasta w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. Gdzie dokładnie będzie można usłyszeć amerykańską kapelę? Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na temat wydarzenia.

Larkin Poe w Polsce 2022 - koncerty. Gdzie zagra zespół? MIEJSCE, DATA, BILETY.  Multiinstrumentalny siostrzany duet ponownie odwiedzi Polskę. Larkin Poe tworzą Rebecca i Megan Lovell, które pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Ich muzyka i przekaz w stronę niezbadanych terenów, zainspirowany epickimi podróżami po całym świecie, ciągle ma w sobie korzenie pochodzące z uwielbianej przez nie południowej części USA. Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie "She’s A Self Made Man", po nostalgiczne "Tears of Blue to Gold" czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago "Scorpion" po radosne "Easy Street", album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty są przepełnione połączeniem tradycji z inwencją i wyjątkową umiejętnością Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie. Teraz grupa zagra w Polsce. Sprawdźcie, gdzie się pojawi ze swoim materiałem!

EskaROCK LIVE! - wywiad - Organek

Larkin Poe na koncertach w Polsce 2022 [DATA, MIEJSCA, BILETY]

Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy album w wersji live aż dwukrotnie. Larkin Poe pojawi się w 22 maja w Krakowie (Klub Kwadrat) oraz 23 maja w Warszawie (Klub Proxima). Bilety zaczynają się od 89 zł i są dostępne na stronie LiveNation.

Sonda
Wybierasz się na koncert Larkin Poe?