Lamb of God zapowiedzieli album Omens - kiedy ukaże się płyta?

i

Autor: Screen z Instagrama/lambofgod Nowa płyta Lamb of God

Lamb of God zapowiedzieli album "Omens" - kiedy ukaże się płyta?

2022-06-10 9:12

Amerykański zespół heavy metalowy powraca z nowym wydawnictwem! Lamb of God oficjalnie zapowiedzieli premierę najnowszej płyty, za wydanie której odpowiada Epic Records - kiedy ukaże się krążek, zatytułowany “Omens”? Posłuchajcie też pierwszego singla - “Nevermore”, który zapowiada nadchodzący projekt.

Lamb of God to powstały w 1994 roku amerykański zespół heavy metalowy. Grupa uważana jest za jednego z najbardziej znaczących przedstawicieli nowej fali amerykańskiej muzyki heavy metalowej i otrzymała pięć nominacji do nagrody Grammy. Kapela ma na swoim koncie obecnie osiem albumów studyjnych, w tym świetnie przyjęte Wrath, Resolution i VII: Sturm und Drang. Ostatnia płyta grupy, zatytułowana po prostu Lamb of God ukazała się w 2020 roku.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Lamb of God zapowiedzieli nowy album - szczegóły krążka “Omens”

Już od kilku dni w social mediach grupy pojawiały się posty, sugerujące, że ta przygotowała coś specjalnego dla swoich fanów. Wszystko stało się jasne w poniedziałek 6 czerwca - tego dnia zespół oficjalnie ogłosił premierę nowej płyty! Album został zatytułowany Omens i ukaże się już 7 października nakładem Epic Records, a za jego produkcję odpowiada wieloletni współpracownik grupy - Josh Wilbur. Na krążku znajdzie się w sumie dziesięć premierowych numerów, w tym pierwszy singiel - Nevermore. Już 9 września zespół wyruszy w trasę koncertową, promującą płytę.

“Nevermore” - pierwszy singiel, promujący najnowszy album Lamb of God

W piątek 10 czerwca kapela podzieliła się z fanami także pierwszym singlem, promującym nadchodzące wydawnictwo. Już teraz posłuchajcie numeru Nevermore.

Sonda
Czekasz na nowy album Lamb of God